Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem w motorynce. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Problem w motorynce. (/showthread.php?tid=28237)



Problem w motorynce. - kacpii2001 - 06-08-2014 09:50:59

Siema kolega kupił motorynke troche razem pojeżdziliśmy i podkoniec jazdy kiedy chciał go zapalić niechciała mu zapalić a jak chcieliśmy na pych i jak wrzucało sie bieg to nic sie nie działo tak jakby wogule nie było biegów co morze być tego winą


RE: Problem w motorynce. - ananas - 06-08-2014 10:39:06

Po pierwsze używaj znaków interpunkcyjnych, żeby dało się przeczytać Wink Mogło się stać wiele tzn. urwany wałek zdawczy lub frez na zębatce zdawczej (ta zębatka przy silniku), mogło paść sprzęgło, mógł zerwać się frez na wale albo jeszcze mogło się coś stać w skrzyni. Ewentualnie mogło się coś stać z automatem zmiany biegów że ich nie wrzuca albo po prostu regulacja biegów wystarczy. A jeszcze powiedz mi, w tej motorynce biegi zmieniasz nogą czy manetką na kierownicy? Jak na kierownicy to mogła urwać się linka.


RE: Problem w motorynce. - kacpii2001 - 06-08-2014 10:44:30

Sorry, za interpunkcje ,ale pisałem na szybko i niezwracałem uwagi.
A i dzięki za odpowiedż, na pewno kolega będzie wiedział co robić


RE: Problem w motorynce. - Bartek - 06-08-2014 11:27:49

Panowie wszystko ładnie pięknie ale temat powinien być w innym dziale a nie w powitalni ;-;
Sprawdź jeszcze zapłon jeśli nie chciał odpalić


RE: Problem w motorynce. - Vex - 06-08-2014 12:52:47

Kolega miał podobnie, jedziemy a mu tylne koło zablokowało się i zgasł, próbujemy odpalić a kopniak jest zablokowany a na każdym biegu jest luz. Podholowałem go do domu rozbieramy dekiel, magneto, automat a tam wałek zdawczy ułamany. Sprawdź najpierw wałek bo w Rometach to często występuje.


RE: Problem w motorynce. - kacpii2001 - 06-08-2014 20:18:07

Dzięki za odpowiedzi.

A i sorry za zły dział.