Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Wigry 5 '80 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Wigry 5 '80 (/showthread.php?tid=28002)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Romet Wigry 5 '80 - van de loro - 22-01-2015 23:12:06

Wrzuć lepsze zdjęcia przyczepy, może się da ją zrobić.

Jak ona się zachowuje przy skręcaniu i na wertepach. Domniemam, że jest mocowana na sztywno. Haków jeszcze nie urwałeś? Co z napięciem łańcucha, nie luzuje się?
Jak z Rometu to zrobiona niestety z byle czego. Może być za miękka.

Ale szał jest, nie da się ukryć. W jaki sposób ją pozyskałeś?

--------------------------------------------------------------
---- Przygoda, aby była pełna musi mieś swoją historię.-----


RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 22-01-2015 23:39:43

Czy jest sens robić tak niezaawansowaną konstrukcyjnie przyczepkę?
Gdzieś tam napisałem, że wertepy to okropność, skręcanie złe nie jest.
Tak, jest mocowana na sztywno.
Jedna jazda, haki jeszcze całe.
O ile mocno dokręcisz przyczepkę (aż haki wygną się w kierunku koła...) to się nie poluzuje łańcuch.
Tak, jest robiona z byle czego, jest za miękka, ale będzie woziła tylko torbę/plecak.
Jest szał i wygląd niezwykły Smile Chyba na 4 stronie jest opisane pozyskanie tego cudeńka Smile


RE: Romet Wigry 5 '80 - BITER - 23-01-2015 01:17:41

Wow! Piątka zachowana na piątkę Big Grin ! Nawet z plusem Big Grin ! I jeszcze ta przyczepka... Smile Cud miód orzeszki Smile Aż zazdroszczę Smile Świetny zestaw! Smile Będę zaglądał tu częściej Smile


RE: Romet Wigry 5 '80 - ArcziManYea - 15-03-2015 20:00:48

Dopieszczania Wigier ciąg dalszy Wink Zmieniłem obecnie pompkę na białą i zrobiłem tak prowizorycznie druciarską nakrętkę schowka, że aż sam się z siebie śmieję Big Grin Jako, że przy schowku miałem zwykłą nakrętkę, która gryzła mnie w oczy, a w ręce wpadła mi biała nakrętka od niemieckiej pompki, postanowiłem założyć ją na nakrętkę i jakoś to teraz wygląda Big Grin Czeka mnie jeszcze całkowita polerka, bo po zimie powychodziło kilka kropek rdzy i parę elementów zmatowiało. Także zastanawiam się nad kwotą jaką bym dostał za Wigry z przyczepką. Ile byście dali? Smile











RE: Romet Wigry 5 '80 - Dawdzio - 15-03-2015 23:31:52

Chętnie zaopiekuję się nim za darmo Big Grin


RE: Romet Wigry 5 '80 - Hubert1214Romet - 16-03-2015 00:04:26

Gratuluję zakupu Big Grin Dobry pomysł z ogłoszeniem w gazecie sam chyba dodam Big Grin

Cena z przyczepką Wigry rarytas jakieś 450 zł myślę że więcej nie dostaniesz Big Grin


RE: Romet Wigry 5 '80 - Przemi998 - 16-03-2015 00:10:47

Masz w planie ten zestaw sprzedac ? Na moje 450-500zl dostaniesz Smile