Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Proszę o identyfikację - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Identyfikacja rowerów Romet (/forumdisplay.php?fid=211)
+--- Wątek: Proszę o identyfikację (/showthread.php?tid=27105)



Proszę o identyfikację - bartglod - 02-07-2014 13:40:22

Witam!

Mam możliwość zakupu takiej ramy:

Proszę o pomoc. Podobno to Huragan 1962


RE: Proszę o identyfikację - wnusiu94 - 02-07-2014 13:47:21

Napisz do naszego forumowego kolegi Zweitaktera, on powinien Ci pomóc.


RE: Proszę o identyfikację - DaFiX - 02-07-2014 19:31:21

Ta, to jest huragan Smile


RE: Proszę o identyfikację - Zweitakter - 02-07-2014 22:57:46

na fotach nie widac dokladnie głowki ramy moze byc i knedel... jak i jaguar special potzrebne szczegolowe dane dostal pytalski odpowiednie instrukcje na PRV
pozatym fajny osprzet pogrzebacz i chyba skopiowana z campy soviecka przerzutka..
w starym huraganie rocznik mozna okreslic tylko po obręczach jesli są orginalne

PS gratulacje dla Wnusia iz naumiał sie mojegio pseudo Smile


RE: Proszę o identyfikację - wnusiu94 - 02-07-2014 23:01:45

(02-07-2014 22:57:46)Zweitakter napisał(a):  PS gratulacje dla Wnusia iz naumiał sie mojegio pseudo Smile

Ciężko było, ale w końcu się udało. Big Grin


RE: Proszę o identyfikację - DaFiX - 03-07-2014 08:13:11

(02-07-2014 22:57:46)Zweitakter napisał(a):  na fotach nie widac dokladnie głowki ramy moze byc i knedel... jak i jaguar special potzrebne szczegolowe dane dostal pytalski odpowiednie instrukcje na PRV
pozatym fajny osprzet pogrzebacz i chyba skopiowana z campy soviecka przerzutka..
w starym huraganie rocznik mozna okreslic tylko po obręczach jesli są orginalne

PS gratulacje dla Wnusia iz naumiał sie mojegio pseudo Smile

Hmm ale według mnie miejsce na manetke miał tylko huragan. I to chyba w tym przypadku wystarczy?


RE: Proszę o identyfikację - dociox - 03-07-2014 12:23:23

W mojej esce sport też jest miejsce na manetkę. Zobacz czy są nr ramy pod supportem jeśli to możliwe


RE: Proszę o identyfikację - Zweitakter - 03-07-2014 14:49:10

miejsce na manetke albo nawet na obie w wersji special to bardzo umowna cecha w kazdym inaczej, były i spece z bydlęco zakonczonymi gornymi tylnymi widłami przelotki do przerzutek tez jak w ktorym egzemplazu podobniez przelotki hamulcowe
FOTY główka ramy węzeł podsiodłowy!! srednica wewn rury podsiodłowej w huraganie tez bywały rozne rury.....
stary hurek powinien /teoretycznie/ mieć numer na lewym haku.....


RE: Proszę o identyfikację - bartglod - 07-07-2014 10:31:08


Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro


RE: Proszę o identyfikację - DaFiX - 07-07-2014 16:58:36

Co z nim zamierzasz?


RE: Proszę o identyfikację - Zweitakter - 07-07-2014 18:58:59

wygląda na troche stuningowanego huraganka faktycznie, jakby sie komus nudziło mozna dofabrykowac białe szsparunki jak w jagach specach, chromu dostatek błyszczy sie jak psu jaja na wiosne, naklejki i napis z szablonu i bedzie miodzio
jak chcesz to dla siebie to podaj rozmiar ramy i ile masz wzrostu Smile


RE: Proszę o identyfikację - bartglod - 08-07-2014 14:01:38

Dla mnie ta rama racej za mała. Myślę raczej o czymś dla mojej żony. Zastanawia mnie tylko ta wgniotka na ramie. Pytanie czy nie jest pogięta?


RE: Proszę o identyfikację - Zweitakter - 08-07-2014 15:56:41

wiązesz sznurek do tylnego haka albo do oczka na błotnik, ciagniesz go dookoła głowki ramy i wiązesz do drugiego haka, nastepnie mierzysz linijka czy nawet długopisem "pod paznokieć" czy sznurek z obu stron jes w jednakowej odległości od rury podsiodłowej I WIESZ CZY prorosta Smile
tylko sznurek do obu hakow wiąz z tej samej strony.....
jesli jest prosta mozna wgnioty mosiądzem zalać bo szpachla to głupi pomysł albo olac i zapierdalać....


RE: Proszę o identyfikację - DaFiX - 08-07-2014 17:55:22

Kupiłeś już go? Gdybyś miał zamiar wymieniać osprzęt na "bardziej wygodny", to byłbym chętny na przerzutki, mogę zaoferować komplet (manetka, przerzutka przód i tył nowe favorit)