Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motorynka Pony m2 by bartek66977 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Motorynka Pony m2 by bartek66977 (/showthread.php?tid=27039)



Motorynka Pony m2 by bartek66977 - bartek66977 - 30-06-2014 18:52:58

Siemanko, niedawno dowiedziałem się ze kumpel znajomego ma na sprzedaż motorynkę. Cena była okazyjna a dawniej jeszcze zanim ogara kupiłem marzyła mi sie motorynka, wiec cały czas chodziłem i pytałem jednak nie chciał jej sprzedać. Ze dwa tygodnie później dzwoni do mnie i mówi ze chce sprzedać. Wiec w sobote koło 15stej przywiózł mi ją pod sam dom Big Grin Dałem za nią bagatelne 140zł Big Grin Silnik się kreci i podobno jeszcze niedawno jeździł. Dostałem wraz z nią wał, drugi gaźnik, łańcuch, i oponę. Jest ona z 1983r. Posiada oryginalny lakier lecz ma mnóstwo obdarc itp Ja postanowiłem, ze przez wakacje zrobię jej remoncik i dam jej nowe zycie Wink Tak to się prezentowało po zakupie







Tak poza tym jakby ktoś miał to poszukuje kompletnych lag wraz z błotnikiem przód, mocowanie wydechu, manetki gazu wraz z korpusem i 2 klamki ładne, kopniak w ładnym chromie, mocowania lampy tył i tablicy, stopki centralne, hamulec tylny cały komplet wraz z podnózkami kierowcy. Jakby ktoś miał to pisać na priv


RE: Motorynka Pony m2 by bartek66977 - Barto5050 - 30-06-2014 23:31:29

Wszystkich ostatnio na motorynki nachodzi Tongue Powodzenia z nią Wink


RE: Motorynka Pony m2 by bartek66977 - bartek66977 - 30-06-2014 23:42:56

Jak się trafiają w atrakcyjnych cenach to czemu nie Big Grin Na dniach wpada kolejna tyle ze bez kół i bedzie na czesci do mojej, co nie bedzie mi potrzebne to idzie pod młotek Tongue