Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem z kartą pamięci micro sd - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Problem z kartą pamięci micro sd (/showthread.php?tid=26925)



Problem z kartą pamięci micro sd - skalpel155 - 27-06-2014 15:15:15

Jak w tytule. na telefonie było wszystko, praktycznie 6.5gb zajęte. muzyka itd, ostatnio po wejściu w karte jest tylko jeden folder i wszystko jest puste. Sprawdzam wagę, nadal 6.5gb zajęte i 700 wolnego. i tu moje pytanie czy da się coś z tym zrobić nie tracąc plików, bo tego było w uj, a teraz nie ma nic. I ogólnie o co w tym chodzi. Karta była w telefonie nokia x2-00, i po tym przyszedl sms coś tam że "Twój telefon może być zainfekowany i żeby tam wejść w jakiś link w celu sprawdzenia itd", oczywiście nie wszedłem w ten link, itd, już nie pamiętam tego sms dokładnie ale mniejwięcej w ten deseń.


RE: Problem z kartą pamięci micro sd - Taśma - 27-06-2014 15:22:31

Może ukryło te pliki?


RE: Problem z kartą pamięci micro sd - bartoszek5k - 27-06-2014 15:27:45

Zobacz przez komputer. Albo bezpośrednio kartę do kompa albo tel podłącz


RE: Problem z kartą pamięci micro sd - kamil97 - 27-06-2014 15:32:28

Uruchamiales telefon odnowa, wyjmij kartę pam. wyłącz telefon, wloz kartę i uruchom telefon.


RE: Problem z kartą pamięci micro sd - Joker345 - 27-06-2014 19:13:37

Tak to jest, jak się bezpiecznie nie odłącza karty sd Smile Pozostaje ci tylko poszukac programu do odzyskiwania plików.


RE: Problem z kartą pamięci micro sd - Bartek - 27-06-2014 19:15:20

Zawsze wyciągam kartę bez jakiś tam odłączania bezpiecznego i jak do tej pory nigdy takiego czegoś nei miałem.
Weź adapter i podłącz do lapka i sprawdz tą kartę bo może Twój fon nie widzi jej zawartości.
A tak z ciekawości to obecnie w jakim fonie masz tą kartę ?