Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Co kupić? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Co kupić? (/showthread.php?tid=24647)



Co kupić? - lincoln_88 - 12-04-2014 23:29:28

Witam. Jako, że mam warunki i kasę mam także chore pomysły. Zapewne kilka osób pamięta mój pomysł z wsadzeniem AM6 do motorynki. Obecnie mam odłożone trochę pieniędzy (no liczmy tak 2k) i chciałem sobie albo coś kupić, albo przerobić jakąś 50-tke na super coś tam. Pomysłów mam wiele i nie wiem na czym się skoncentrować. Niedługo egzaminy na A1, więc 125 by pasowało. Patrzyłem choppera (jakąś starą hondę) np po ślizgu, ale i patrzyłem wsk 175, czy też jakiegoś ścigacza. Na prawdę mam stado pomysłów i nie wiem do którego się odwołać. WSK jak bym kupił to bym ją zrobił na bóstwo, załatwił bym papiery od 125 i bym miał czym poszpanować (to samo się tyczy choppera). Ale też jak mam do końca życia siedzieć w moto, które mają 10 koni, zastanawiałem się np nad jakąś 600-tką ścigaczem (np uszkodzonym), bo to też wzbudza zainteresowanie. Z drugiej jednak strony napatrzyłem się na tuningi starych moto to i mi się zachciało przerobić jakiegoś rometa, tak, aby te 100 leciał itd. Jak widzicie pomysłów mam mnóstwo. Mógłbym prosić o jakieś rady co byście zrobili na moim miejscu? Na okolicy jest też jawa 350 ts, ale też chcę kupić coś, żebym nie miał ew wiele w plecy. Odnośnie tego prawa jazdy, że praktycznie mam na A1, a szukam 600, to akurat mój problem :> Proszę nie pisać, aby jeszcze pozbierał trochę i kupił coś tam, bo jak teraz nic nie kupie do jazdy (a właściwie bym wolał do roboty) to kupię sobie nowego kompa i nie będę wychodził z domu... Jakieś sugestie?


RE: Co kupić? - Grelus23 - 12-04-2014 23:43:18

Ogar 200 i przerób na 70/5/3M a resztę pieniędzy odłóż na cotygodniowe remonty sprzęgła.


RE: Co kupić? - lincoln_88 - 12-04-2014 23:45:41

Hmm. Teoretycznie ogarów mam dość, bo teraz mam 1x 205, 3x 200 i 1 komaro-ogara, więc tak średnio by mi się chciało. A możesz rozwinąć skrót, bo nie rozumiem do końca


RE: Co kupić? - Bartosz. - 12-04-2014 23:57:31

Jakbyś miał więcej hajsu to bym charta kupił i zrobił jakieś 70/6/3 itp ale w 2k to się nie wyrobisz z kupnem.


RE: Co kupić? - lincoln_88 - 13-04-2014 00:01:55

Znaczy. Ja miałem plany na charta AM6, koła od hondy MBK i oryginalne białe malowanie itd, ale się potem zastanowiłem, że Charta mało kto zna więc to też tak dziwnie, ale nadal ten pomysł mam w głowie.