Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Komar] Komar nie wkreca się - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Komar] Komar nie wkreca się (/showthread.php?tid=24571)



Komar nie wkreca się - Dabek333 - 10-04-2014 20:10:03

Witam dzis opłaciłem OC na komara ale nie w tym problem.Otóz ostatnio komarek wkrecał się az miło był silny i wgl a dzis chce się przejechać i tak odpalam zapalił od pierwszego wzucam jedynke i jade dwójka i idzie zarąbiscie ale kasku nie miałem to mówie zawracam no to sprzęgło wzuciłem jedynke zawróciłem puszczam sprzegło a ten kawałek przejechał bardzo wolno i zgasł.Musiałem przepompować paliwo i zapalił dojechałem ze 10 metrów i znowu to samo.Teraz jak go odpalam to tak odpale wkręce go tak ze 3 razy na max obroty a dalej jak dodaje gazu a on sie dusi muli go i gasnie???Załozyłem drugi gaznik ,kranik.Lewe powietrza nie łapie bo jak przytkam wlot w gazniku to gasnie????


RE: Komar nie wkreca się - BartuS - 10-04-2014 20:24:11

Paliwa nie dostaje wyczyśc gaźnik i kranik.


RE: Komar nie wkreca się - Dabek333 - 10-04-2014 20:27:50

zakładałem drugi gaznik i karnik to chyba nie to


RE: Komar nie wkreca się - BartuS - 10-04-2014 20:41:34

Ten drugi gaźnik czysty jest? Próbowałeś na innej świecy, może zapłon się przestawił jak się nie wkręca, ale to bardziej objawy tego, że paliwa nie dostaje Tongue


RE: Komar nie wkreca się - Dabek333 - 10-04-2014 20:59:54

Na początku się wkręca na full obroty a pózniej juz nic na innej swiecy nie sprawdzałem bo nie mam bo mam w nim taką nietypową swiece musze gdzies taką skołowaćSmile