Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
"Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły (/showthread.php?tid=24340)



"Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - mateusz5625 - 03-04-2014 13:13:11

Siemka, muszę do szkoły zrobić prezentację multimedialną typu "kiosk" na temat motoryzacji. Wybrałem temat "Motorowery PRL-u" i teraz nie mam pomysłu jak to zrobić. Macie jakieś pomysły? :F


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - nie_mientki - 03-04-2014 13:17:33

A co znaczy że typu kiosk? Bo ja chyba jakiś ciemny jestemBig Grin

A co do tego jak zrobić...chronologicznieBig Grin


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - motonita - 03-04-2014 13:19:47

ja zadze ze jak odpalisz je wszystkie na raz w twoim kiosku to bedzie ruch;P


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - mateusz5625 - 03-04-2014 19:11:30

Kiosk, to takie że mało napisów dużo zdjęć i narracja, chyba.


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Kanilox - 03-04-2014 19:26:06

Pierwszy raz słyszę takie określenie, zrób chronologicznie, od ryśa, simsona sr1 przez ogara, kadeta, simsona s51 na charcie kończąc.

Chciałbym mieć taką prezentacje do zrobienia.


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Taśma - 03-04-2014 19:35:12

(03-04-2014 19:26:06)kanilox napisał(a):  od ryśa, simsona sr1 przez ogara, kadeta, simsona s51 na charcie kończąc.

Kadet był przed Ogarem.


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - nie_mientki - 03-04-2014 19:37:03

No Simsony to niekoniecznie jako sprzęty PRLu(choć na pewno na polskich drogach się pojawiały). No i zapewne dużo ważniejsza od treści będzie forma więc nie przykładaj uwagi do merytorycznych szczegółów.

Albo zrób prezentację pt "Polska norma oznaczania typów elektrod spawalniczych", to wszyscy usną po drugim slajdzie i będziesz miał z głowyBig Grin


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Kanilox - 03-04-2014 19:40:51

(03-04-2014 19:37:03)nie_mientki napisał(a):  No Simsony to niekoniecznie jako sprzęty PRLu(choć na pewno na polskich drogach się pojawiały). No i zapewne dużo ważniejsza od treści będzie forma więc nie przykładaj uwagi do merytorycznych szczegółów.

Ale były spotykane, siimsony sr1 i sr2 były powszechne, wiadomo że nie tak jak komary ale ludzie je mieli, tak samo s51, za PRLu można było je kupić i ludzie je mieli. Z resztą z jawą tak samo, nie było ich tak dużo jak polskich wynalazków ale były.


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - nie_mientki - 03-04-2014 19:49:28

Syn prominentnego działacza partyjnego mógł mieć też Hondę, Yamahę, Kreidlera, Herculesa, Sachsa...

Odbiegamy od tematu. Mateusz, mów jakie są wymagania i nie martw się treścią tylko formą.


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Kanilox - 03-04-2014 19:54:38

Za 7.38zł SMS mogę ci zrobić tą prezentacje na poziomie Techanika Informatyka


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - mateusz5625 - 03-04-2014 20:12:36

Właśnie podstawowe moje pytanie to w jakiej formie to zrobić. Na pewno muszą być zdjęcia różnego typu i musi być narrator w niej. Nie może być czegoś takiego że np. jest slajd z dużą ilością napisów. Tak w ogóle mi już to podchodzi pod film:F ale ma być w power pointcie zrobione. Jak narrator ma być to żeby smutno nie było to jeszcze jakaś muzyczka w tle by się przydała. Mam na to dużo czasu bo do końca maja ale to jest jedna z ważniejszych ocen z dużą wagą.
W sumie to bym coś pewnie zrobił bez problemu ale chciałbym żeby była na 6 a nie na trójkęBig Grin


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Magister - 03-04-2014 20:20:07

Mam taka prezentacje tylko o motorowerach rometu zrobiona na informatyce jesli chcesz to we wtorek bede mogl ja ci wyslac. Moze cie zainspiruje


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Kanilox - 03-04-2014 20:28:06

Ja myślałem że to masz na jutro, haha.

W tak długim czasie to na pewno coś wymyślisz


RE: "Motoroweru PRL-u" - prezentacja do szkoły - Bartosz. - 04-04-2014 17:24:35

Kurde oglądałem filkim na yt o komarze taki śmiechowy był robiony na przedsiębiorczość,jak znajdę to dam znać
http://www.youtube.com/watch?v=kaDYuJI34HQ Prosze Smile