Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wzmacniacz samochodowy na silnik. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Wzmacniacz samochodowy na silnik. (/showthread.php?tid=21869)



Wzmacniacz samochodowy na silnik. - bubel500 - 14-01-2014 09:16:56

Siema. Zamienię wzmacniacz samochodowy Blaster BL-500 na silnik do rometa itp. Zdjęcia będą wieczorem. Silnik najlepiej na chodzie.
Pisać tu, pw, gg 36002165
Pozdro

Posty nie zawierające wymaganych informacji w dziale Giełda


RE: Wzmacniacz samochodowy na silnik. - bubel500 - 15-01-2014 09:26:46

Jeśli silnik będzie dobry to dorzucę jakiś telefon.
Pilne


RE: Wzmacniacz samochodowy na silnik. - Boszu - 15-01-2014 17:44:48

Jaki telefon dorzucasz?? Być może będę chętny na wymianę silnikiem na chodzie który jest w moim Ogarze... Wlać trzeba tylko dobry olej, bo wlany jest tym czasem lux... Wymienię bez gaźnika i krudźca (bo gaźnik mam GM12) oraz bez, lub ew. z oryginalnym zmieniaczem biegów.
A silnik odpalać i jechać. Wink Wał stan ideał Czeski niedawno założony, silnik nie tak dawno składany i przeglądany, kartery stan bdb, sprzęgło niedługo być może do wymiany, bo ostatnio zakładałem już używane tarcze które były w db stanie. Zębatka zdawcza 12z.

W sumie szkoda mi go wymieniać bo doprowadzony już jest prawie że do perfekcji ten silnik. Ale przydał by mi się koniecznie mocny wzmacniacz i dobry telefon! I motyw na zmianę silnika na 4T. Wink

Lub druga opcja, mogę wymienić się za sam wzmacniacz nie do końca dobrym silnikiem. Czyli w słabym stanie wał, pęknięty karter (jak masz kogoś kto spawa amelinium to ci to zrobi), tarcze sprzęgła do założenia/wymiany, no i cylinder do szlifu chyba tylko jakiś mam. Po za tym w miarę możliwości myślę że kompletny. ^^ Po za krudźcem i gaźnikiem, bo nie mam. Ale odpalający. Wink Z dobrą skrzynią, elektryką i elementami.

W skrócie, powiedz na ile wyceniasz sobie ten wzmacniacz.
Ja na allegro w historii znalazłem jeden sprawny za 70zł. Drugi 29zł który był coś uszkodzony i się nie włączał.


RE: Wzmacniacz samochodowy na silnik. - bubel500 - 16-01-2014 00:17:39

Zamienię na silnik do rometa 205. Pilne, Sad


RE: Wzmacniacz samochodowy na silnik. - bubel500 - 26-01-2014 14:51:30

Silnik może być niekompletny, ważne że dezamet, zamienię na HTC


RE: Wzmacniacz samochodowy na silnik. - Adi - 26-01-2014 16:23:55

A nie chciałbyś kupić silnika? Mam za myślę dosyć nieduże pieniądze 120zł kompletny lub 70zł niekompletny. Oba 023 dezamet 2 biegowe. W razie byś był zainteresowany pisz na pw to podam szczegóły.