Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Ogar 200] Gasnie na wolnych obrotach - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Ogar 200] Gasnie na wolnych obrotach (/showthread.php?tid=20766)



Gasnie na wolnych obrotach - rafik7332 - 04-12-2013 14:50:05

Wiatam mam taki problem z moim ogarkiem 200 otóż wymienilem tłok pierscienie sworzeń zabepieczenia założyłem w cylek zrobiłem mieszannke 1:20 i go odpaliłem na początku przerywał pózniej działał chwile sam nawolnych obrotach po czym zaczął sam gazować na wolnych obtotach i zgasł po drugim kopmnięciu musiałem już troche trzymać nagazie bo zgasnie a jak troche oworze przpustnice to momentalnie przygazuje sam co to może być ???? chce aby prawidłowo sie dotarł alenie mam jak gdyż sam sobie gazuje


RE: Gasnie na wolnych obrotach - kamil97 - 04-12-2013 14:53:06

Sprawdź dysze czy się nie przytkały. A najlepiej to przeczyść cały gaźnik. No i najlepiej też kranik.


RE: Gasnie na wolnych obrotach - Boszu - 05-12-2013 02:46:57

Popieram przedmówcę! Być może za niski poziom paliwa, albo przytkany kranik... Druga opcja, przytkana dysza wolnych obrotów (ta w korpusie, nie ta wykręcana)
Ostatnia jeszcze opcja ode mnie, to że masz wydupcony gaźnik i należy wymienić albo całość, albo przepustnicę. ^^


RE: Gasnie na wolnych obrotach - charper - 05-12-2013 03:01:46

Moze lewe powietrze lapie, mialem cos podobnego


RE: Gasnie na wolnych obrotach - robik20 - 07-12-2013 13:26:33

może być wina zawalonych dysz. potem zajmij się regulacją wolnych obrotów środkową śróbką na gaźniku