Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ogar 200 brak mocy znow ;/... - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: ogar 200 brak mocy znow ;/... (/showthread.php?tid=2037)



ogar 200 brak mocy znow ;/... - 19ElectroBDG46 - 12-10-2011 10:29:10

siema moj ogarek znow nie ma mocy to jest juz moj 2 post na ten temat zrobilem tak jak pisaliscie mialem zajchany filtr wzielem go do domu odkurzaczem włożyłem go spowrotem odczulem lekka poprawe jade dalej i znow to samo wiec kupilem nowy filtr i odpalam jade 1 dobrze 2 slabo sie napedza a 3 to samo co moze byc nie tak moze to byc ze gaznik nie jest dobrze wyregulowany? ale i tak jest lepiej na tym nowym filtrze jak na starym zawsze cos.. ;]


RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - Mikołaj - 12-10-2011 12:20:18

a puszke od filtra powietrza owinoles tasma tam na laczeniu czy nie?? bo jak nie to mozliwe ze ci sie rozpadla i juz niechce chodzic ja tez tak mialem
a gaznik to raczej nie jest chyba ze masz juz wyjechana iglicve i wtedy tez takie jaja sie moga dziac ona powinna byc najszersza tam gdzie jest to przeciecie a jak jest juz wyjechana to jest odwrotnie czyli tam gdzie jest przeciecie jest najwezsza i wtedy ona wchodzi w sprezyne i zaczyna zalewac swiece i go muli spradz to


RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - 19ElectroBDG46 - 12-10-2011 13:09:50

nie rozumiem a ta puszke owinelem tasma ale nie dokladnie moze dlatego napisz jasniej o co ci chodi z ta iglica


RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - Mikołaj - 12-10-2011 13:23:40

iglica sklada sie z iglicy czyli precika ze stozkiem na koncu i zawleczki ktora wsuwasz na igilce
i ja mowie o zawleczce chodzi mi o to ze jak masz http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/50/14/28/1850142829 tak wyglada zawleczka i teraz jak masz juz wyjechana zawleczke to ona bedzie (w tym miejscu gdzie masz to wyciecie przez ktore wciskasz zawleczke na iglice) wezsza niz z drugiej strony czyli bedzie poprostu taki storzek i wtedy ona zachacza sie o sprezyne ta ktora spycha przesustnice na dol i wtedy jest taka sytuacja ze masz zla mieszanke bo iglica jest u gory a przeoustnica jest nadole i zalewa swiece
zrazpojde do garazu i porobie jkiesdjecia
i tak jak widac na zdjeciu 1 jest znacznie wieksza od 2 i teraz jest taka sytuacja ze ta zawleczka blokuje sie o sprezyne i podaje niewlasciwa mieszanke przez co zaczyna zalewac swiece



RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - 19ElectroBDG46 - 12-10-2011 13:47:49

ja pamietam ze kiedys cos kumpel moj robil przy tym i to bylo luzne ta zawleczka dzis pojde to zobaczyc i ci powiem a moze osobno kupic ta zawleczke na iglice? i jbc. to na ktory zabek to ustawic na srodkowy?


RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - Mikołaj - 12-10-2011 16:16:14

mozesz jeszcze zobaczyc czy na iglicy sa wszystkie zabki bo moze te zabki ci sie wyrobily i zawleczka pracuje jak chce


RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - Grzeslaw - 12-10-2011 16:44:28

Zobacz czy kółka Ci płynnie chodzą z tyłu. Ja też tak miałem, że mocy nie maił a winą było tylne koło.


RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - 19ElectroBDG46 - 12-10-2011 17:38:18

no wlasnie bylem sprawdzis iglice i bylo ok na srodku a kolo tylne mam strasznie krzywe ;/ i łancuch ociera o zembatki pozniej jak mi sie uda to nagram wam filmik jak jedize i jak lancuch ociera ;D


RE: ogar 200 brak mocy znow ;/... - Romecio - 12-10-2011 20:32:05

Panowie bo u mnie przy V-maxsie to troche przerywa i dodam ze mam troszke dziurawe połączenie wydechu z kolankiem czy to moze byc powód??