Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
RE: Ogar 200 Nie Odpala - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: RE: Ogar 200 Nie Odpala (/showthread.php?tid=19476)



RE: Ogar 200 Nie Odpala - paciok - 12-10-2013 18:05:21

Witam jestem posiadaczem ogara 200 od początku wakacji, przeszedł remont silnika, wymienilem w nim
cylinder-50 z allegro który okazał sie po miesięcznej przejażdżce wadliwy.
tłok pierscienie sworzen
łożyskjo na wale
gdy go złożyłem ogar ładnie odpalał od pierwszego kopniaka, czy zimny czy ciepły lecz gdy po okolo miesiacu gdy chciałem sie przejechac to przejechałem pół kilometra i zgasł i nie chciał więcej odpalić gdyt potem ostygł znow odpalił na chwile i zgasł.Zaprowadziłem go do mechanika i powiedział ze to wina wadliwego cylindra. Więc zrobił szlif na starym i znowu po remoncie odpalal i po chwili gasł, powiedział ze juz sprawdzał wszystko i nie wie co to moze byc, przywiozłem go do siebie, ogar wcale nie chce odpalic a nawet kichnac, patrzyłem na zapłon jest on dobrze ustawiony, przerwa na platynkach też, cewki mechanik sprawdzał i nic, nie wiem co to moze byc nie wymieniałem w nim tylko simeringów,kompresje ma bardzo dobra , swiece sprawdzalem na 10 i to samo, ogar dobra iskre.Pomocyy


RE: RE: Ogar 200 Nie Odpala - kamil97 - 12-10-2013 18:29:36

Może gaźnik lub kranik się zapchał?


RE: RE: Ogar 200 Nie Odpala - marecki - 12-10-2013 18:32:11

właśnie, jeśli jest iskra i kompresja, to raczej coś z benzyną. Zobacz dyszki w gaźniku, podreguluj mieszankę, lewe powietrze zobacz.


RE: RE: Ogar 200 Nie Odpala - MrGrzybu - 04-01-2014 00:09:43

Sprawdz kondensator