Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Ogar 205] Problem gaśnie gdy włączam światło i jeszcze coś - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Elektryka (/forumdisplay.php?fid=222)
+--- Wątek: [Ogar 205] Problem gaśnie gdy włączam światło i jeszcze coś (/showthread.php?tid=18700)



Problem gaśnie gdy włączam światło i jeszcze coś - KarolPrzerabiacz - 11-09-2013 20:11:08

Mam problem z moją maszyną kiedyś chciałem wyjechać ze sklepu odpalam i nagle drze się jak na całym gazie zgasiłem zobaczyłem na gaz wszystko w porządku przy gazniku uregulowałem odpalam i tak nic to nie dało znowu się tak wydzierał. Rozkręciłem gaznik przeczyściłem i uregulowałem wszystko lecz potem gdy odpalam znowu się wydziera i z gaznika zaczęło się lać mnóstwo paliwa nie wiem czy pompkę zle załorzyłem ?
I jeszcze jeden problem załorzyłem sobie nową żarówkę i gdy ją włańczam komar gaśnie wiem co się dzieje kumpel mi mówił o jakiej prądownicy ale sie słabo znał i nie wiem czy jest takie coś proszę o pomoc.

Jak się rozpisze to skączyć nie mogę. Proszę o pomoc jeśli ktoś zrozumiał o co chodzi.


RE: Problem gaśnie gdy włączam światło i jeszcze coś - Grelus23 - 11-09-2013 20:16:49

Co do obrotów to może linka gazu się zaciełą (ja tak mam aktualnie, mi się jeden włosek z tej linki urwał i trze gdzieś w środku a tera linka wgl nie działa).Tak więc wykręć linkę gazu i zobacz, nasmaruj, a co do tych świateł to nie wiem :/


RE: Problem gaśnie gdy włączam światło i jeszcze coś - rpd - 11-09-2013 20:17:02

Po 1 to jest prądnica. Ogar ma prądnice pod magnetem. Jeżeli chodzi o problem to zobacz czy wszystko jest dobrze podpiete.


RE: Problem gaśnie gdy włączam światło i jeszcze coś - KarolPrzerabiacz - 11-09-2013 20:19:59

Dzięki od razu po szkole sprawdzę