Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN (/showthread.php?tid=18360)



Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - buyactivation - 30-08-2013 10:54:48

Witam. Przedstawiam Wam ostre, które zrobiłem ostatnio na sprzedaż. Rama z jakiegoś szosowego roweru (albratros?), widełki Waganta psuły do reszty calą geometrie ;/ Ważne, że już sprzedany Smile Piasta tył flip&flop. Jeździ juz po Poznaniu


Więcej zdjęć Smile


RE: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - Kanilox - 30-08-2013 11:00:20

Nie mam dostępu do więcej zdjęć. A można wiedzieć ile wart jest taki rower?


RE: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - buyactivation - 30-08-2013 11:31:11

Rower sprzedałem za 350 zł

Zbieram zamówienie na ostre na tej ramie, mam jeszcze 2 sztuki wolne. Jak ktoś chętny to pisać na pw. Cena 350 z wysyłką. Kolor do wyboru itd.

Zdjęcia:




RE: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - vasal - 31-08-2013 19:11:37

To taniocha Smile Jeszcze go w Poznaniu nie widziałem, ale wygląda nieźle. Moje wyszły niestety cenowo słabo... powyżej tysiaka każdy. Ale podobno w Warszawie im droższy tym lepiej, licytują się na wszystko, tam chodzą fixy po 5-6 koła - bo Campagnolo, Miche, itp.

pozdrawiam

Marcin


RE: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - buyactivation - 31-08-2013 22:21:46

(31-08-2013 19:11:37)vasal napisał(a):  To taniocha Smile Jeszcze go w Poznaniu nie widziałem, ale wygląda nieźle. Moje wyszły niestety cenowo słabo... powyżej tysiaka każdy. Ale podobno w Warszawie im droższy tym lepiej, licytują się na wszystko, tam chodzą fixy po 5-6 koła - bo Campagnolo, Miche, itp.

pozdrawiam

Marcin

W Poznaniu jak wiadomo wszyscy oszczedni, to tez fixy robie mega budzetowe. Ludziom to pasuje bo tanio, prosto i na czasie. Lans na maxa za mala kase. Zrobiony z mysla o sprzedazy. Teraz robie 3 szt blizniacze. Osobiscie jezdze na Bianchi, koncze malowanie wloskiego Scapina. Do zobaczenia Wink


RE: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - unknown - 01-09-2013 00:16:43

widelec z wyprzedzeniem go psuje


RE: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - buyactivation - 01-09-2013 00:33:27

Wiem ;/org szosowy był złamany, musiałem założyć taki od Waganta, który na dodatek był ugięty. Mam kilka widelecy szosowych, które teraz będę zakładał


RE: Fixed Romet (Albatros?) SZATAN - marcodado - 01-09-2013 11:19:43

Najlepsze są hamulce ;D