Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. (/showthread.php?tid=18066)

Strony: 1 2


Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - sobozow - 21-08-2013 19:43:25

Witam kupię gumy lag ,nie popękane i uchwyty kierownicy do charta.


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - MrF4k - 21-08-2013 22:10:15

Mam uchwyty


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - Adi - 22-08-2013 00:22:19

Mam uchwyty i gumę (druga rozerwana), w razie co pisz PW.


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - sobozow - 22-08-2013 11:21:08

Raczej szukam, żeby kupić od jednej osoby ale jak coś to się odezwę.


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - stqc - 22-08-2013 11:29:41

gum nie kupuj używek bo będziesz żałować. Te gumy marszczyły i pekały jak głupie więc nie widzę sensu kupywać starych gum. Kup nowe i po problemie napewno wytrzymają dłużej i ich odcień jest czarny mocno a nie lekko wyblaknięty przez czas Big Grin


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - sobozow - 22-08-2013 19:15:31

Za 50 zł ,za to mam pomalowany motór.Nie będę przecież wydawał 50 zł na gumę .Co za kretyn narzuca te ceny to ja nie wiem ale bez przesady.Moglibyście mi poradzić od czego będą, pasować tylko jakiejś cenie mniejszej ,bo na tego charta razem z kupnem i zarejestrowaniem wydałem już ponad 2000zł.


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - MrF4k - 22-08-2013 19:41:43

No ja na Charta wydałem prawie już trójke xD Zobacz sb jakie ja mam w swoim Charcie. Są od Jawy 350 za 20zł idzie kupić komplet nowych a dużo sie nie róznią od oryginałów Tongue


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - sobozow - 22-08-2013 20:20:29

http://allegro.pl/jawa-350-cz-ts-gumy-widelca-teleskopu-oslona-i3431943416.html
Te chyba by pod pasowały i nie są aż takie drogie, więc chyba się skuszę.
MrF4k a ile chcesz za uchwyty?


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - szkp - 22-08-2013 20:33:59

Przepraszam za ot. sobozow, może zanim zaczniesz wyzywać ludzi od kretynów, zainteresuj się trochę tematem i dowiedz się ile kosztuje wykonanie formy. I wtedy będziesz wiedział że akurat cena 50zł jest śmiesznie niska. Już nie wspominam o tym że przed wprowadzeniem tych gum na rynek, za 50 zł to można było kupić jedną starą, spękaną gumę- nawet nie komplet. I cytując Twój podpis, "spadać, jak się nie podoba".


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - Stachu.G - 22-08-2013 20:39:26

szkp, sory ale w swojej ofercie masz też z tego co pamiętam gumy zawieszenia do innych motorów i zapewne do nich też formy nie spadły ci z powietrza a jakoś sprzedajesz je po "normalnej" cenie. Dla mnie to jest po prostu wyzysk człowieka przez człowieka.


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - stqc - 22-08-2013 20:39:45

Eee SOBOZOW to ile ty dałeś za tego Charta że 2k na niego wydałeś a wygląda ehhh nie będę nic mówił bo się zaczniesz kłócić ale wygląda UJOWO


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - szkp - 22-08-2013 21:28:51

Stachu, mylisz się- inne gumy zawieszenia rozprowadzam po prostu od producentów.
A co do wyzysku, nikt nikogo nie zmusza. Zainteresowałem się tematem, czytałem wiele skarg na stare gumy, postanowiłem ułatwić ludziom życie i niech nikt teraz nie wymaga żebym robił to charytatywnie, a nawet do tego dopłacał.


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - sobozow - 23-08-2013 14:38:42

Ty też się mylisz wiem ile to kosztuje ,dziwne że do innych maszyn można kupić w zwykłej cenie i im się to opłaca.Wyglądają identycznie, więc nie wiem z czym masz problem ,zauważ że nie napisałem ,że wyzywam ciebie od kretynów ,więc możesz zakończyć gadkę . Stqc dałem za niego 450zł, sprowadzenie go to następne 300zł, kierunki od yamahy były dość tanie botylko 20zł, drugi silnik na części to 100zł ,korbowód 64zł ,regeneracja wału 90zł ,przerejestrowanie z ubezpieczeniem to kolejne 200zł, mógłbym tak liczyć dalej ale nie ma sensu śmiecić w dziale kupię. Jak chcesz to ci wyślę ci kosztorys na Pw .Tak wygląda on ujowo(też tak sądzę) dlatego jest teraz rozebrany i przegotowany do następnego etapu (mam go kilka miesięcy więc jest jeszcze nie skończony) prace idą powoli ,ze względu na to ,że nie jestem zbyt bogaty i na wszystko muszę sam zarobić ,a w moim mieście trochę trudno o prace dla 16 latka.


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - stqc - 23-08-2013 14:51:59

Też mam 16 lat i kasy nie mam sporo jedynie oszczędności i to co zarobię ze sprzedaży części. A na Charta wydałem około 1200zł i jest już dobrze z lakierowaniem będzie około 2000zł to ja nie wiem na co ty wydałeś te 2k zł :F

PS Kup te gumy od Jawy 350ts a jak chcesz oryginalne to niestety szkp za 50zł sprzedaje Wink

Pogadaj z nim może zrobi upust lub się na coś sensownego wymienicie no nie wiem dogadajcie się jakoś może się uda Big Grin


RE: Gumy lag i ucwyty kierownicy chart. - sobozow - 23-08-2013 20:28:34

Stqc sorry miałem napisać około a napisałem ponad Tongue 2k na samo przywiezienie ,kupienie i przerejestrowanie poszło 1100zł.Do tego doszła cała elektryka były tylko lampy i przełączniki.Po czym musiałem kupić nowe przełączniki bo mi jeden pękł.No wliczając jeszcze łożyska bo wsadziłem najlepszej firmy jaka była w kool'u (dla nie orientujących się sklep handlujący łożyskami i uszczelniaczami). Do tego dochodzi jeszcze kupa części.

To ja nie wiem ile ty dostajesz kasy kieszonkowego że masz takie oszczędności.Ja dostaję 20 zł miesięcznie to raczej aż tyle mi się nie uzbiera

Szkp Jeśli wspomniałem gdzieś że to wyzwisko było do ciebie i jeśli cię to uraziło to sorry. Lecz nadal nie rozumiem. Dlaczego tak bardzo innym się opłaca sprzedać za 20 a tobie już nie. Jeśli robisz taką formę ,to jest twoja sprawa ,inni sprzedawcy do innych motocykli też musieli zrobić taką formę i co opłaca im się . Z resztą ja nie kupuję formy, tylko gumę ,nie każ ludziom płacić za coś czego nie kupują. Jesteś inwestorem ponosisz koszta produkcji ale nie narzucaj takiej ceny za kawałek gumy, bo guma raczej tyle warta nie jest.Owszem nie mówię że masz sobie tych kosztów nie zwrócić ale to wygląda tak jakbyś chciał po miesiącu już mieć spłacone wszystkie koszta. Lecz tak to nie działa Gumę(1) jeśli masz JUŻ taką formę ,wyprodukujesz za jakie 5-7zł (na pewno nie więcej) czyli za dwie to ok 14zł. Ja rozumiem ,że ty chcesz na tym zarobić ale nie zdzieraj aż tyle, jak byś sprzedawał taniej to ta twoja forma już by się dawno spłaciła ,bo więcej osób by takie gumy kupowało.

Ps Jeśli były by w miarę NORMALNEJ cenie to wziąłbym kilka kompletów ,na zapas i inni z pewnością też.Więc ta twoja forma prędko by się zwróciła.

PPS Jeśli ta forma cię tak DUŻO kosztowała ,to wyślij nam zdjęcia rachunku albo faktury. To powiem ci czy przepłaciłeś.Znam ludzi ,którzy zajmują się wyrabianiem takich form to się ich zapytam.(Sprzątam im od jakiegoś czasu warsztat.Biorę się do każdej roboty)A i proszę o zamknięcie tematu, ponieważ się syf robi. Jeśli pan Szkp będzie tak miły się pochwalić, cennikiem formy niech wyśle go w temacie hidepark ,chętnie się popatrzę za co mamy tyle płacić. A i jeszcze jedno razem z tym zdjęciem ,niech się pan pochwali ile pan już ich sprzedał po takiej cenie i ile pan już na tym zarobił. Chyba że nie chce pan żebyśmy to wiedzieli ,bo przy takich cenach to pana zarobki na tym są chyba spore.
(Jeśli ktoś w ogóle kupuje)