Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Dwa chart- warto ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Dwa chart- warto ? (/showthread.php?tid=16857)



Dwa chart- warto ? - Bocian97 - 20-07-2013 23:06:08

Siema wszystkim! Dziś na lokalnych ogłoszeniach dodałem ogłoszenie: Kupię charta! Odezwał się jeden gość i mówi, że ma dwa charty, jeden z papierem, drugi bez.
http://pokazywarka.pl/ngdwpq/
Biały - bez doku., silnik w częściach, kompletny, stan lepszy od niebieskiego.-500zł
Niebieski - z dokumentami, opłacony, brak przeglądu, stan taki sobie, nowy cylek i pierścienie - 900zł
Jak dwa, to poważna negocjacja będzieCool
Gość mówił, że najlepiej z białego przełożyć bak i boczki i mieć jeden ładny do jazdy, Zgadzam się z tym, żeby z dwóch zrobić jeden, a ten co zostanie bez doku powoli sobie zrobić ( może dokupić dokumenty ).

Warto ? Wg mnie tak, ale czekam na wasze zdanieBig Grin


RE: Dwa chart- warto ? - Semmao - 20-07-2013 23:07:59

Za tysiaka oba warto, za więcej to już bym się srogo zastanawiał jak za 1000-1200 można kupić w bdb stanie na chodzie itp...


RE: Dwa chart- warto ? - mateusz5625 - 20-07-2013 23:10:17

Zależy czy dużo wynegocjujesz. Powiedz że dasz 1000-1100zł i bierzesz, ale nawet jak nie tak tanio to sie opłaca.


RE: Dwa chart- warto ? - Bocian97 - 20-07-2013 23:10:19

No, w niebieskim silnik podobno elegancko chodzi, tylko wizualka w średni stanie


RE: Dwa chart- warto ? - Jakub - 20-07-2013 23:24:42

Z czego ja widzę to ma tego nieco więcej , czyli nie kupował po cenach Allegro . Więc koło tysiąca proponuj , jak będzie rozsądny to się zgodzi


RE: Dwa chart- warto ? - damix98 - 20-07-2013 23:41:47

Widzę że charta dalej szukasz Big Grin . Bież dwa za 1200zł, opłaca się i będziesz miał trochę części z drugiego w zapasie Smile


RE: Dwa chart- warto ? - Bocian97 - 20-07-2013 23:52:58

Szukam, szukam Smile A ty patrzę ambitne plany co do swojego Smile


RE: Dwa chart- warto ? - Kubasio - 20-07-2013 23:58:11

powiedz mu zeby dal zdj calego swego garzu , ma duzo mtorow


RE: Dwa chart- warto ? - mikolaj.lukasik - 21-07-2013 00:01:33

za dwa zpropnuj mu 1000zł a kupić możesz za 1200zł


RE: Dwa chart- warto ? - Bocian97 - 21-07-2013 00:02:40

no, no tez tak uważam, żeby od tysiaka zacząć Smile


RE: Dwa chart- warto ? - Bocian97 - 28-07-2013 23:16:48

Jutro jedziemy po te dwa chartyBig Grin mam nadzieje, że kupięRolleyes


RE: Dwa chart- warto ? - Bocian97 - 29-07-2013 10:55:11

Byłem, widziałem , nie kupiłemAngry O kutfa die
Ten niebieski się do niczego nie nadawał: błotniki połamane, po skręcane na kawałki blaszek, kierunki nie były przykręcone, a przyspawane, klosze popękane, lakier odchodził, koła scentrowane, nie wiem, czy rama nie była krzywa, bo tak krzywo jeździł, ale to może przez te koła tak.
Jak go odpalił, to miał takie obroty, że myślałem,że wyleci z ramy, regulowałem gaźnik, ale nic to nie dawało, jak sie rozgrzał, to gasł, trzeba było ciągle trzymać gaz.Licznik pęknięte szkiełko i ułamana linka. Siły też za dużo to nie miał, jakieś 45 max Undecided. Chciał 900 za niego i nic nie chciał opuścić . Aa, koła pordzewiałe, opona przednia do wymiany, tylna nie przyglądałem się dokładnie. Za 200zł może bym się skusił:F Jóź kilka takich wynalazków oglądałem, ale ten był najgorszy.Big Grin Linki sparciałe, było widać druty, hamulców brak, kable wisiały, zamiast izolacji były owinięte sznurkiem. Gumy na lagach popękane. Nie było akumulatora, to nie wiadomo, czy kierunki i sygnał działał. No nic z niego się nie nadawało, generalny remont wszystkiego.

Biały tez aż taki dobry nie był. Silnik to tylko atrapa, skrzynia, wał, sprzęgło itd. w pudełku było.

W dodatku to był handlarz, miał dwa simsony sr, ze cztery komary, ogara 200, kadetk, jakaś rama z bakiem od WFM-ki chyba leżała i jeszcze coś, ale nie pamiętam. W komarze i ogarze silniki były pomalowane chromem w szprajuSmile
I to wszystko takie trupy, jak by je ze złomu wyciągnął. 200km ( 100 w jedną) na marne,