Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie (/showthread.php?tid=16701)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Simon - 31-08-2013 01:01:32



Zdjęcie ukazujące jak jest na zlocie Big Grin


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Sołtys - 31-08-2013 21:07:19

Łuhuhu! Widzę, grubo! Big Grin
Szkoda, że przyjechało do Was tak mało, ale z tego co widzę, towarzystwo jest przednie. Big Grin
Taśmiewicz, Tomek, Justi, herbatka z prądem... Big Grin
Miłego zlotowania życzę! :>


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - sebon30 - 31-08-2013 21:24:41

noo też życzę miłego "imprezowania" Big Grin
zazdroszczę wam, chciałbym strasznie być na jakimś zlocie forumowym i poznać osoby z forum :/


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Kaskader na komarze - 31-08-2013 22:42:38

Szkoda że mnie tam nie maSad ale no cóż następnym razem przyjadę.

Miłego zlotu!


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - fosa - 31-08-2013 23:18:22

hohohoho ! widzę że ładnie imprezujecie i bardzo dobrze od tego są zloty !


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - kw112 - 01-09-2013 11:53:21

(30-08-2013 18:13:18)Taśma napisał(a):  Ch uj.



Nikogo nie ma. I to jest tak się z wami umawiać. Ludzi miało byś w pizdu dużo. Nikogo nie ma. Był kondzio310 i jego koleg, ale niestety się spóźniliśmy bo po Justynkę ;* pojechaliśmy.
Ogólnie coś z wami ustalać to jak z kłejkiem, albo gorzej nawet.

Ogólnie to jedno słowo was wszystkich podsumuje:

CH UJ.


Aha, Tomek pozwolił mi pszeklinać.
e ty agent! W tym momencie tez sie poczulem urazony. Przeciez ja bylbym na 100proc. Gdyby nie ten ch*jem za*eb*ny pier*olony zasrany wal przekaznika mocy! Mialem wypadek, leze w szpitalu, od 6dni nie bylem na swiezym powietrzu a ty mnie tak podsumowywujesz!


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - bartix4 - 01-09-2013 12:50:46

Kw ty masz taryfe ulgową, chodziło o innych typu Błażej, nei mientki itd
A tak w ogóle to zlocik udany no może gdyby taśma i justyna ciut wcześniej przestali gadac/spiewac/puszczac muzyke to tomek by sie wyspał i nei tylko on Tongue No ale cóz Tongue BYŁO FAJNIE Big Grin


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Błażej - 01-09-2013 13:19:58

Sam miałem na ten wasz zlot przyjechać ? Samemu to nie chciało mi się jechać, nie miałem z kim i ogólnie ziewam na wasze opinie


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Taśma - 01-09-2013 15:42:42

Kw, przepraszam. ale tak jak Bartek napisal. to bylo do takich blazei mietkich (foch) itd
Simon niech napisze temat w zlotach. ale niech bedzie tak... tak fest. bo jak na 5-10 to bylo zaje... no zajebiscie.
PODSUMOWANIE:
Justyna i ja zostalismy ałtsajderami, ale bawilismy sie lepiej od wszyskich razem wzietych chyba.

Simonowi, w uj mocno dziekuje ja i mysle ze inni tez za goscine. Tak samo rodzicą podziekuj ze nie mieli nic przeciwko.

co do reszty ekipy ze wschodu to brak slow.

Semmao. Kurde jak pomysle o tej naszej rozmowie to sie smieje. nie wiem czemu.




sory za bledy. ale jestem nie wyspany, siedze sam w astrze, placze i tesknie. nie mowiac o tym ze na telefonie jestem.
A jak ktos kuffa powie ze z Justyna w krzakach sie mizialismy to chyba spale mu dom.


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Simon - 01-09-2013 18:19:07

Ciesze się że się podobało Wink.
Szczegóły, opis, zdjęcia pojawią się w swoim czasie gdy zbiorę na to wenę.
Dziękuję szczególnie tym którzy dotarli i potrafili. A byli to:

Kondzio z kumplem.(Szkoda że tak krótko, ale i tak chylę czoła za odwiedziny.)

Ekipa BDG na czele z Tomassem94 Taśmą i Quake96. Na was zawsze można liczyć. Dzięki za wspólnie spędzony czas przypały i przejazd Astrą Wink

Będzin czyli Justyna. Powinniście brać z niej przykład, bo dotarła z małą pomocą Tomassa ale była Smile.

Gaszyn w składzie Bartix i Marvin Bez was było by drętwo dzięki.

Ożarów czyli Jarek na swoim t/1. Dzięki za przyjazd

Kadłub reprezentował simsonem Bykuu Nie za długo ale dzięki że wyskrobałeś czas.

Z Wielunia dotarł Rav, również ukłony za wpadnięcie .

I to cały skład. Jeszcze raz wielkie dzięki. Polecam się na przyszłość



PS

Największy zawód ze strony wschodniej ekipy


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Błażej - 01-09-2013 18:59:27

Wszystko fajnie, ale Ja za nich nie będę przepraszał


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Taśma - 01-09-2013 19:07:36

Nikt Ci nie każ/rze tego robić.


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Simon - 01-09-2013 19:09:43

Jedyne co pozostaje wsiąść się w garść i za rok dopisać w Bydgoszczy


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - kondzio310 - 01-09-2013 20:03:16

NO byliśmy krótko, no ale tak sie udało, dzięki za skrót we wieluniu,

A sory że ci nie napisałem żę dojechałem, ale na koniec swiata wjechałem, no i do domu dojechałem, i telefon już padł, no ja też padłem, jak bym jechał sam, to i na koniec świata bym nie jechał i bym pozostał z 2 godziny dłużej Smile, ale liczy się zę byłem


RE: Ogólnopolski Zlot forumowy Chłopców-rometówców w Ożarowie - Simon - 01-09-2013 22:11:27

(01-09-2013 20:03:16)kondzio310 napisał(a):  NO byliśmy krótko, no ale tak sie udało, dzięki za skrót we wieluniu,

A sory że ci nie napisałem żę dojechałem, ale na koniec swiata wjechałem, no i do domu dojechałem, i telefon już padł, no ja też padłem, jak bym jechał sam, to i na koniec świata bym nie jechał i bym pozostał z 2 godziny dłużej Smile, ale liczy się zę byłem

Przeczuwałem że dojechaliście szczęśliwie Wink Dzięki za świece Big Grin