Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Graty okołogaźnikowe - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Graty okołogaźnikowe (/showthread.php?tid=15986)



Graty okołogaźnikowe - Tom01 - 28-06-2013 02:46:43

To mój pierwszy post, więc przy okazji witam wszystkich.

A teraz do rzeczy. Poszukuję następujących rzeczy do Charta:

1. Króćca łączącego gaźnik MC12 z filtrem.
lub
2. Króćca od cylindra na okrągłe uchwyty gaźników. Mam gdzieś nowy nieużywany Dellorto, chętnie bym zamienił fabryczny. No i króciec do filtra do niego.


RE: Graty okołogaźnikowe - kw112 - 28-06-2013 07:51:39

(28-06-2013 02:46:43)Tom01 napisał(a):  To mój pierwszy post, więc przy okazji witam wszystkich.

A teraz do rzeczy. Poszukuję następujących rzeczy do Charta:

1. Króćca łączącego gaźnik MC12 z filtrem.
lub
2. Króćca od cylindra na okrągłe uchwyty gaźników. Mam gdzieś nowy nieużywany Dellorto, chętnie bym zamienił fabryczny. No i króciec do filtra do niego.
Króciec z oryginalnego binga musisz przetoczyć żeby dellotro wszedł. Ja mam dellotro SHA 14/12 i powiem ci tak: chart jedzie 50-55, powyżej tej prędkości zaczyna mu brakować paliwa.
Dość szybko się wkręca na obroty, i bardzo mało pali, mi to jak na razie odpowiada, ale ten brak paliwa przy wyższych obrotach mnie męczy. Nie czuć tego na postoju, tylko podczas jazdy na 3-im biegu, przy prędkości około 50-55.
Taka mała rada. Sorry że odbiega od tematu.


RE: Graty okołogaźnikowe - Tom01 - 28-06-2013 11:05:52

Bardzo cenna uwaga, dzięki. Mój Dellorto to niedoszłe akcesorium tuningowe do Peugeota Speedfighta. Gardziel 17 lub 19 więc nie powinno mu brakować przepływu. Sumarycznie do Peugeota dostałem gaźnik oryginalny od wersji 100ccm, więc ów Dellorto został. Bardzo porządne wykonanie, aż się prosi żeby wykorzystać.