Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ee jak kupować?? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: ee jak kupować?? (/showthread.php?tid=15740)



ee jak kupować?? - sebon30 - 20-06-2013 17:43:20

Cześć, chciałem zamówić naklejki na kadeta, na osłonę gaźnika na allegro u duboisiego. Jak wszyscy wiedzą, weszło nowe allegro.
Pytanie brzmi. Jak kupić na allegro, żeby wybrać płatność PayU, i pod koniec transakcji żeby wyskoczył wzór jak mam wypełnić druczek do przelewu?
Bo jak zamawiałem naklejki na zbiornik, to jak dałem zapłać payu to wyskoczyło jakiś komunikat że proszę czekać, coś z bankiem czy bank potwierdza, coś takiego, to dałem e paczkę
Czy trzeba wtedy czekać?
Chciałbym zapłacić z góry bo szkoda mi 17 zł na priorytetową paczkę, jak mogę mieć za 5,50 list priorytetowy.

Pomóżcie! Big Grin


RE: ee jak kupować?? - nie_mientki - 20-06-2013 17:51:24

Po zakończeniu aukcji klikasz że chcesz zapłacić z payu, wybierasz sposób przesyłki, podajesz adres, wybierasz z listy swój bank i klikasz "zapłać". Potem odsyła Cię na stronę banku gdzie się logujesz i masz gotowy i wypełniony szablon, tylko wpisać kod z karty/sms czy jak tam u Ciebie uwierzytelnia.

I w sumie tyle.


RE: ee jak kupować?? - sebon30 - 20-06-2013 18:36:36

nie ma na liscie mojego banku, wiec daje zaplac przelewem tradycyjnym.
no i sie cos laduje, a na starym allegro to od razu wzór wyskakiwał
a teraz nie. Sad


RE: ee jak kupować?? - nie_mientki - 20-06-2013 18:41:11

No to po staremu weź się zaloguj do swojego banku i manualnie wklep wszystkie dane.


RE: ee jak kupować?? - sebon30 - 30-06-2013 01:15:25

ok, kolega mi pokazał jak! Temat można zamknąć, ewentualnie rzucić do kosza! Smile


RE: ee jak kupować?? - Taśma - 30-06-2013 02:02:06

okej.