Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Pomocy szybko !! Wejdzcie tu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Pomocy szybko !! Wejdzcie tu (/showthread.php?tid=14949)



Pomocy szybko !! Wejdzcie tu - olo1200 - 29-05-2013 07:56:42

Potrzebuje szybka radę :
Junaka mogę odebrać w poniedziałek i odrazu nie znając motoru pojechać 50 km

Jest tez opcja ze gość ze sklepu ma tablice komisowe i może jutro mi go na kołach przywieźć .
Co robić ? Powierzyć komuś te 50 km i od jutra przez weekend w koło bloku trenować jazdę czy samemu jechac ?


RE: Pomocy szybko !! Wejdzcie tu - Semmao - 29-05-2013 08:19:35

Ja bym sam jechał, jak droga jakaś nie za bardzo uczęszczana. Sama jazda trudna nie jest, jedynie ruszanie i zmiana biegów, ale jak już ruszysz to 90% nauki masz za sobą Smile ja bym tam jechał i lał na innych jak trąbią. Wink

Powodzenia


RE: Pomocy szybko !! Wejdzcie tu - Romet99 - 29-05-2013 08:27:24

Samemu jedź, to będą niezapomniane chwile, gdybym miał taką okazję, to bym jechał Big Grin


RE: Pomocy szybko !! Wejdzcie tu - krajan - 29-05-2013 08:42:49

(29-05-2013 07:56:42)olo1200 napisał(a):  Potrzebuje szybka radę :
Junaka mogę odebrać w poniedziałek i odrazu nie znając motoru pojechać 50 km

Jest tez opcja ze gość ze sklepu ma tablice komisowe i może jutro mi go na kołach przywieźć .
Co robić ? Powierzyć komuś te 50 km i od jutra przez weekend w koło bloku trenować jazdę czy samemu jechac ?

Big Grin WYLUZUJ...ochłoń ,wiem sam na swoim przykladzie napalony noc nie przespana, dzisiaj mam 48 lat, ale do rzeczy ....radził bym Tobie aby ten facet przyjechał do Ciebie już masz gwarancję ,że JUNAK będzie sprawny .
A co do nauki jazdy ....to facet Ci POKARZE JAK JECHAĆ ....BO W KOŃCU JEMU ZALEZY ABY, SPRZEDAĆ JUNAKA..Powodzenia napisz czy go kupiłeśSmile


RE: Pomocy szybko !! Wejdzcie tu - Boszu - 29-05-2013 13:48:17

Jak droga nie ruchliwa to jechać śmiało możesz. Ale jak masz jechać przez miasto to odradzam... Lub polecam pojechać jakąś obwodnicą czy bocznymi drogami przez okoliczne wsie itd. Bo w mieście trzeba automatycznie wszystko robić i nie myśleć nawet o tym, tylko myśleć gdzie skręcić, kto ma pierwszeństwo i uważać na wszystkich 2x bardziej niż na prostej drodze. Bo i piesi i samochody i motocykle a i czasem małe pieski uciekną starej babce, jak i te duże w samochodach na drodze... ^^

Powodzenia i szczęścia na drodze życzę. Smile


RE: Pomocy szybko !! Wejdzcie tu - olo1200 - 29-05-2013 15:15:02

Junaka kupiłem już dawno . W piątek sam odbieram . Dzisiaj tato odebrał dokumenty . Dodatkowo kask warty 370 zł sprzedaje mi za 200 zł . Tez go przedstawię