Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) (/showthread.php?tid=14738)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - nie_mientki - 21-09-2013 23:09:37

Ten to widać że na Amerykę był robiony. Tylko do przodu, tylko jak płasko, broń boże skręcaćBig Grin

Cadillac psia jego mać.


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - nie_mientki - 24-01-2014 23:05:26

Taką pompkę sobie do tego roweru kupiłem. Rometowska, o długości 32cm. Chromu nigdy za wiele:

Oczywiście w komplecie z wężykiem:

Żeby nie było wątpliwości, pegaz jest:

I takie śmieszne uchwyty do ramy, coś jak szczypce, kiedy wejdzie w nie pompka bardziej zaciskają się na ramie. I są wyścielane jakąś skórką/skajem żeby chromu nie psućBig Grin:


Ile za ten komplet? 10zł. W jednym z najdroższych miast w Polsce-w mieście stołecznym WarszawaBig Grin


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - motomaniak - 03-02-2014 23:58:11

fajny rowerek


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - van de loro - 09-02-2014 23:56:40

Taką pompkę miałem w swoim zestawie. Mocowanie też. Smile . Podobało mi się że wężyk chowany jest w rączce. to była pompka do wentyli samochodowych, wtedy to rzadkość. 99% rowerów miała wentyle rowerowe.

Dużo byłoby pisać o tych rowerach. Naprawdę wysyłaliśmy je do USA i Kanady pod nazwa Tyler lub Universal, a twoje zdjęcie nie jest ze stanów tylko z Singapuru, tam również je eksportowaliśmy. Twój jak i mój najprawdopodobniej został w kraju, bo nie przeszedł pomyślnie KJ.

P.S. Popraw mocowanie linek, robi się bałagan, lampkę tylną przenieś na lewą stroną roweru. U nas ruch jest prawostronny.
Jak z białą oponą na przód, znalazłeś?


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - nie_mientki - 10-02-2014 00:17:04

Oponę znalazłem bardzo tanio, ale czekam aż mi się nazbiera większe zamówienie części rowerowych(żeby raz za przesyłkę zapłacić). Ale też ostatnio wyprułem się na alusy do auta i doinwestowanie rowerów przesunęło się "na kiedyś".

W sumie to nie jeżdżę nim, strasznie niewygodny i w dodatku muszę się nagimnastykować żeby kierownicę przez wąskie drzwi przecisnąćBig Grin Cieszy oko, do jazdy szykuję sobie Zenita.


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - van de loro - 10-02-2014 00:26:58

To może powinieneś go obniżyć? Big Grin Będzie FUN.

http://www.youtube.com/watch?v=0fMyr3n70S8 - myślę o ty b. poważnie !!!!

ciekawostka , szkoda że u nas takich sklepów nie ma.

http://www.youtube.com/watch?v=Box5-tboiY4


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - misiql - 10-02-2014 16:24:31

Pomysł ciekawy ,ale nie wygodny .Co by było gdyby ci tak podczas jazdy wyskoczyło?


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - van de loro - 10-02-2014 21:27:09

Nie wyskoczy. Nie możliwe. Nie wszystko musi być wygodne, ważne aby było fajne Tongue

(10-02-2014 00:17:04)nie_mientki napisał(a):  W sumie to nie jeżdżę nim, strasznie niewygodny i w dodatku muszę się nagimnastykować żeby kierownicę przez wąskie drzwi przecisnąćBig Grin Cieszy oko, do jazdy szykuję sobie Zenita.

Wejdź na tą stronę o której Ci pisałem , będziesz wiedział jak zrobić aby był wygodny Big Grin

Twoja kierownica przy mojej w Swinnie, to mały pikuś. Nie wymiękaj Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Zrób z niego coś fajnego. Wiesz o co chodzi.

Marcin


RE: nie_mientki ciągnie kolejną srokę za ogon(Universal '79) - Jakub - 30-03-2014 18:16:11

Z zapytam się . Czy przed remontem na główce ramy miałeś naklejkę z napisem Romet czy Universal ?