Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Znalezione tablice - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Znalezione tablice (/showthread.php?tid=14493)

Strony: 1 2


Znalezione tablice - Johny - 14-05-2013 21:15:29

Znalazłem dzisiaj fajna, biała tablice. Pytanie jest takie czy jakieś większe problemy będą jak będę jeździł na niej czy na zielonej która również jest zarejestrowana na pewnego człowieka.


RE: Znalezione tablice - Semmao - 14-05-2013 21:49:25

Hahahaha co za gość! Ile ty masz lat, żeby zadawać takie pytania! Oczywiście, że będą problemy jak Cię zatrzyma patrol. Znalezioną tablicę należy oddać, najlepiej na komisariacie.


RE: Znalezione tablice - Boszu - 15-05-2013 23:42:55

Jak znalazłeś taką tablicę, to szukaj właściciela póki czas! Tongue Zawsze to może ktoś szczodry i $$ da Tongue W końcu nowa tablica chyba 30zł kosztuje. Big Grin Albo coś koło tego, nie pamiętam już. ^^

Ja kiedyś dostałem z kumplem 20zł, jak stoimy sobie u nas na krzyżówce, jakiś koleś wchodzi samochodem w zakręt "tak ostro że gumy grają" a że doły były to mu tablica odpadła. Tongue No i wzięliśmy tą tablicę, i stoimy dalej. Widzimy że jedzie, i zatrzymujemy go... I koleś pyta o co chodzi, a my do niego... "Proszę Pana, mamy Pana zgubę..." Tongue Koleś nie wie o co chodzi, wyciągamy tablicę i mówimy co i jak... Ten podziękował, jeszcze przy nas ją przykręcił i powiedział że my dobre chłopaki, to da nam na flachę. Tongue (wtedy miałem 17lat jeszcze) i tak po chwili zapytał czy my w ogóle mamy 18 lat Big Grin Ale oczywiście potwierdziliśmy Tongue W prawdzie flachy nie kupiliśmy, tylko paczkę fajek i po piwku. Ale dobre... Wink
I my byliśmy szczęśliwi, i ten Pan z samochodu. Tongue Bo tablica do samochodu coś więcej niż do komara.


RE: Znalezione tablice - Macklemor - 15-05-2013 23:54:57

Jak będziesz tak jeździł to przy kontroli wezmą Cię tak przeczołgają że na całe życie w kartotece Ci pamiątka zostanie. To chyba nejlepiej oddać do wydziału komunikacji, oni na pewno znajdą właściciela.


RE: Znalezione tablice - Johny - 16-05-2013 00:01:15

I tak będą czołgać jak złapią takiego komarka, bez kasku, bez papierów, technicznie tez się można przyczepić. Skoro mowicie ze do wydziału komunikacji to skocze jutro. bo właściciela tablicy z 12tys. miasta nie znajdę. a lat mam 18. wiec śmiania się z 12 latków nie będzie. przykro mi.


RE: Znalezione tablice - wojtekr35 - 16-05-2013 07:42:30

Pewnie już sobie drugą wyrobił, ja bym sobie na pamiątkę zostawił hmm


RE: Znalezione tablice - Semmao - 16-05-2013 09:19:42

(12-05-2013 17:50:54)pimpek-M2 xD napisał(a):  a lat mam 18. wiec śmiania się z 12 latków nie będzie. przykro mi.

To będzie śmiech z 18to latka, który zachowuj się jak 12to latek. radocha


RE: Znalezione tablice - nie_mientki - 16-05-2013 09:29:29

Semmao, próbujesz dyskutować z kolesiem któremu wydaje się że przykręci jakąś losową tablicę i będzie pięknie. Nie ważne czy znaleziona czy "zarejestrowana na pewnego człowieka".

Z tych dwóch opcji-tablica znaleziona i jakaś stara stojąca na nie wiadomo kogo-najlepszym wyjściem jest oddanie znalezionej tablicy do WK lub policji, a samemu jeździć bez żadnej.


RE: Znalezione tablice - Semmao - 16-05-2013 09:32:33

(16-05-2013 09:29:29)nie_mientki napisał(a):  Semmao, próbujesz dyskutować z kolesiem któremu wydaje się że przykręci jakąś losową tablicę i będzie pięknie.

Masz rację, całego świata nie uratujem. Smile

Najlepszy fragment:

(16-05-2013 00:01:15)Johny napisał(a):  jak złapią takiego komarka, bez kasku, bez papierów, technicznie tez się można przyczepić

facepalm Beztroska jest wprost porażająca...


RE: Znalezione tablice - Macklemor - 16-05-2013 09:55:42

Po kiego chu*a się na ulice wybierasz jak podstawowych warunków nie spełniasz ? Przez takich jak Ty policja częściej patroluje okolice i zatrzymuje niewinnych kierowców.


RE: Znalezione tablice - szopen45 - 16-05-2013 13:45:22

To źle że kontroluje ? nie rozumiem tego przecież jest od tego a jak kierowca jest niewinny to go puszcza Wink


RE: Znalezione tablice - Quake96 - 16-05-2013 13:52:36

(16-05-2013 13:45:22)szopen45 napisał(a):  To źle że kontroluje ? nie rozumiem tego przecież jest od tego a jak kierowca jest niewinny to go puszcza Wink

Tyle że sam znam przypadki gdzie na upartego szukali powodu do wlepienia mandatu...


RE: Znalezione tablice - Macklemor - 16-05-2013 14:37:55

"Szopen45" nie rozumiesz tego co napisałem. U mnie we wsi przez jednego kolesia co wsk-ą bez rejestracji i prawka latał po ulicach patrole czy jak to się nazywa są dosyć często bo polują na takich jak on. Przy okazji zatrzymują też innych kierowców a z nimi nie wiadomo czego się mogą przypier**ić. Chciałbyś aby u Ciebie pały stały i Ci kontrol robili przez cwela co olewa przepisy ?


RE: Znalezione tablice - Romet drajwerV2 - 23-05-2013 23:30:06

Policja jest od tego żeby Cię kontrolowała i nie ważne kiedy jak co i przez kogo więc takie pierdolenie Panie Macklemor zachowaj dla siebie


RE: Znalezione tablice - Macklemor - 23-05-2013 23:39:25

Hahaha. Ciekawe co byś zrobił jakbyś jechał przepisowo w 100% i by zatrzymali Cię mimo twoich starań i znaleźli np. spaloną żarówke albo niesprawny klakson albo coś innego czego nie widać od razu ? A to wszystko przez to że jakiś cwaniak śmiga wbrew przepisom a oni zarabiają na życie poprzez kontrole. Nie ma się co cieszyć. Mandaty nie są tanie tak samo jak przegląd pozwalający na odebranie dowodu.