Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Skuter 80 cm By Stasiek - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Skuter 80 cm By Stasiek (/showthread.php?tid=13085)

Strony: 1 2


Skuter 80 cm By Stasiek - Stasiek - 01-04-2013 23:44:32

Witam Chciałem Zaprezentować Wam Skuter Chiński Benzer 4T 80 CM . . Tak wyglądał Na Początku Kupiłem go za 600 zł Na początku roku szkolnego ,Ale już na drugi dzień Po kupnie miałem Problem z rozruchem . Przez następny tydzień nawet go nie umyłem ,Ale zrobiłem o wiele więcej Posiadłem Wiedzę O Katastroficznym stanie Mojego skutera Big Grin( Przynajmniej tak mi się wydawało ) . Po około 2 tyg nic się nie zmieniło Było tylko ciągle gorzej , Pewnego Wieczoru Około godziny 10 Wybrałem się do kolegi , Skuter dziwnie chodził Był strasznie mocny Jechał Około 80 km/h ( Wychodziło Poza Licznik) Ale I Głośno chodził , Nie zatrzymałem się . Po przejechaniu Pół Kilometra Skuter Zgasł ... Poczułem Dym ... Nie było co robić ,Nie miałem kluczy była ciemna noc , Do domu 7 km Big Grin ... I tak go pchałem Dopchałem do domu i postawiłem ... Rano poszedłem Zdejmuję siedzenie Ruszam Gaźnik a on wypadł .. Po tej Przygodzie Odechciało mi się Jazdy ... Stał Około 2 miesiące Nie ruszany Potem coś tam zrobiłem i skuter znowu jeździł jak dawniej ,Czyli słabo Big Grin ... No I Ostatnimy czasy Jakieś 2 Tyg temu Pojechałem Z Kolegą On Aprilą Sr Ja sraczem Na początku jechał ... Pojechaliśmy około 15 km ... Jeździliśmy po jakiś wodach (Roztopy ) . Skuter przestał chodzić Nalało się do gaźnika a jak chodził To przy całym gazie Nie ruszał z miejsca ... Kolega mnie Miał zaholować do domu .... Po Około 2 km Aprila Też się Zepsuła ( Dzień wcześniej u mechanika była ) ... No i pchałem około 12-13 km Do domu ... Taka tam fotka ... Powiedzmy że sb odpoczywa Big Grin.... No i Spalił się rozrusznik Tak przypuszczałem ,Ale po zdjęciu wszystkich plastików okazało się że spaliły się bezpieczniki i kilka kabli ,Skuter zaczął kręcić ... Ustawiłem zawory bo nie było wcale luzu ( Rozwiązuje mi się tutaj po części problem palenia ) . Kupiłem Podstawowe rzeczy Fajkę,W/N , Filtr Paliwa ,Wężyk paliwowy , Świece ,dyszę 75 , Wkład filtra powietrza . I Zdjęcia Aktualne . . Zdjęcia będą dodawane Z Postępami Prac , Ktoś Przeczyta to w całości Big Grin ??


RE: kibel 80 cm By Stasiek - Przemi998 - 01-04-2013 23:46:38

Powodzenia W Remontach. Czekam na efekty. Bo nie ma co komentować ! Smile


RE: kibel 80 cm By Stasiek - alek736 - 01-04-2013 23:47:21

Tak ja przeczytałem Big Grin
Sk*terek fajny,czekam na dalsze prace Wink


RE: kibel 80 cm By Stasiek - Stasiek - 01-04-2013 23:50:22

Zamówiłem Jakąś Tam Paczkę ;D , I Jutro kupię Akumulator ... Rolki Pollini 3,5 g Będą Dobre ? Czy Za Lekkie Bo Valdimir mi powiedział że za lekkie Ale już zamówiłem :F .


RE: kibel 80 cm By Stasiek - gryf114 - 01-04-2013 23:59:37

Ehhh nie ma się czym chwalić złom jak ich mało....


RE: kibel 80 cm By Stasiek - Stasiek - 02-04-2013 00:04:44

Nom wiem Smile , Pilnuj Rometa I silnika w częściach ... Bez Papierów . Nie stać cię po prostu na taki skuter I Dlatego tak mówisz Smile . Ale to twoja Opinia ...


RE: kibel 80 cm By Stasiek - gryf114 - 02-04-2013 00:24:06

Nie wiem czemu ale mój post zginął... ok.. Ale jeszcze raz napiszę że mam sku.. wróć Kibel i wiem co to za śmieć...

Raz wystarczy, że napisałeś wcześniej. / MichalSR50


RE: kibel 80 cm By Stasiek - Pietrek89 - 02-04-2013 02:46:00

Sku*ter jak sku*ter, przydałby mu się tuning wizualny ewentualnie jeśli dysponujesz funduszami to SWAP'a na 2T można zrobić. Co do większości opinii na temat sku*terów "że to g..wno i dziadostwo" powiem tyle jak szanujesz sprzęt tak tak masz. Sam posiadam dwa sku*tery i nie narzekam.


RE: kibel 80 cm By Stasiek - chart21050 - 02-04-2013 10:09:10

Smile Fajny sku*er. Powodzenia w pracach


RE: kibel 80 cm By Stasiek - chart21050 - 06-04-2013 14:08:30

Mały up. Nasz kolega Stasiek jest w szpitalu ( niech szybko stamtąd wychodzi Smile )

No więc skuter odpala, Był przestawiony rozrząd. Lecz zostało to już zrobione. Przesyłka z częściami czeka na Staśka Smile


RE: kibel 80 cm By Stasiek - Rudy102 - 06-04-2013 14:25:00

A co mu się stało?


RE: kibel 80 cm By Stasiek - chart21050 - 06-04-2013 14:28:04

Nic poważnego , badania się nie zgadzają . . . w środę - piątek może wyjdzie. Źle się czuł.


RE: kibel 80 cm By Stasiek - Stasiek - 10-04-2013 15:43:57

UPPP . Wczoraj wyszedłem ze szpitala Smile . Co pierwsze zrobiłem po przyjechaniu do domu to pójście do domu aby zobaczyć paczkę ,Otworzyłem Moim oczom ukazały się w miarę zgodne z opisem części . Takie jak ;D .
Siedzenie ( Jedno małe rozdarcie ) , Od spodu Trochę Nadłamane O tym nie wiedziałem ale co tam ;D . Naprawi się .


Oryginalny Wariator Bo Mój już jest słaby + rolki polni 3,5 G . I Jakieś tam sprzęgło z dzwonem I Mechanizm Zamykania .

No I Schowek pod siedzenie Bo mój Jest połamany niemal że na pół od spodu :F .

+ Jakieś tam resztki lampy z której potrzebuję ten odblask na dole bo mój jest połamany ; D.

Za to wszystko zapłaciłem 93 zł z wysyłką ( 33 zł wysyłka ;o ) ...
Kupiłem też nowy akumulator taki jak był wcześniej ( 65 zł )


Wczoraj wracając ze szpitala tata wziął koło I Odrazu Pojechaliśmy do wulkanizacji z tylnym kołem , Okazało się że był tam bardzo gruby drut Został wymieniony wentyl i załatana opona Zapłaciłem 20 zł . Przy okazji kupiłem sb opaski zaciskowe do elektryki ( Aby mi nie latało nic ) . No i jak wcześniej wspomniał Konrad Za co bardzo mu dziękuję ( Nie miałem dostępy do Forum ) . Skuter Odpala , Film przesłany z konta kolegi ..
http://www.youtube.com/watch?v=eeWm5AH9Kz4&feature=youtu.be
W Najbliższym czasie jak przyschną Mi Rany w głowie Będę składał skuter , Muszę kupić jeszcze olej i myślę o sprężynkach do sprzęgła . Jakieś polecacie ? I Jaki olej wlać bo teraz to mam ze 3 rodzaje w silniku pewnie :F ;D .
Komentować. !!!!!!!!!


RE: kibel 80 cm By Stasiek - tramwajarz - 10-04-2013 15:51:23

Nie mogę powiedzieć złego słowa o tych skuterach bo wiem ze jak się dba to jeżdżą latami.

Będziesz go jakoś przerabiał?Kiera bmx ,nadkole itp?


RE: kibel 80 cm By Stasiek - Stasiek - 10-04-2013 16:20:47

Właśnie Powiem ci że myślałem o przerabianiu ... Ale nie wiem jak rozwiązać to z lampą ,A Nie widzi mi się wycinanie dziur I Wkładanie lamp na żywicę A Zdjęcie błotnika też nie bardzo mi się widzi bo i tak woda nalała raz mi się do gaźnika ;D . A Co więcej zrobić to nie wiem za bardzo , Może macie jakieś pomysły . ? Jak tak to proszę pisać Smile .