Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów (/showthread.php?tid=11633)



Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - robikrut - 16-02-2013 23:04:19

Witam.Mój problem polega na tym że wystawiłem charta po 2 tyg stania.Odpalił od pierwszego chodził na wolnych i dodawałem gazu i nic nie było.Dobra jadę ujechałem może 1 km (Jechałem prawie na full gazie) i skręcam do siebie w drogę a tu zonk chart wszedł na full obroty i nie chcę zejść z nich.Patrzę manetka się nie zacięła bo działa gaz.Dojechałem do domu na pół hamulcu.Zgasiłem poczekałem 5 min odpalił chodził na wolnych obrotach dodałem trochę gazu a on na full obroty.Znowu zgasiłem i opaliłem i chodził na wolnych znowu dodałem a on na full.Chłopaki pomożecie?Proszę o szybką odpowiedź.Z góry dzięki za pomoc.

PS.Jutro zobaczę jak będzie się zachowywał zimny.


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - chart21050 - 16-02-2013 23:05:41

Może się przepustnica zacina.


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - robikrut - 16-02-2013 23:07:58

Nie zacina się bo gaz sam wraca na swoje miejsce.
Pomoże ktoś?


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - motoryniarz123 - 16-02-2013 23:27:36

może łapiesz lewe powietrze/ podreguluj powietrze w gaźniku :F
Jak takie coś ci się dzieje to coś musi być nie tak z gaźnikiem Tongue


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - kubabellic2 - 16-02-2013 23:32:29

też tak miałem przesmaruj linke od gazu a może bedziesz musiał wymienić linke bo jakiś drucik sie w środku przerwał i zaczepia o panceż


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - Przemek - 16-02-2013 23:40:13

Ja miałem tak samo jak mi sie kranik zapchał. Zobacz.


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - maziak1970 - 17-02-2013 00:21:50

ja tak miałem w simsonie wymiana nowej linki i odrazu ją po kupnie zalałem olejem


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - dave123q - 17-02-2013 00:29:45

Zmień simmeringi po obu stronach, piszę to po raz kolejny bo w chartach to częsta przypadłość.


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - MrF4k - 17-02-2013 01:58:59

miałem to samo, przeczyściłem kranik i po kłopocie Smile


RE: Chart po rozgrzaniu dostaje kosmicznych obrotów - robikrut - 17-02-2013 13:25:57

Dobra Dzięki za wszystkie rady.Linka to na pewno nie,ponieważ rano go odpaliłem i było wszystko git.Normalnie wchodził na obroty pięknie się wkręca i w ogóle.Niestety nie mogłem się przewieść bo u mnie jest zimno i jestem podziębiony.Chart chodził 15 min na wolnych obrotach,co chwila dodawałem mu gazu i jest wszystko git.Jutro przeczyszczę kranik i zobaczymy co będzie.Jak trochę wyzdrowieję i będzie cieplej to zobaczymy co i jak.Smile