Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem z kamerką sportową - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Problem z kamerką sportową (/showthread.php?tid=10734)



Problem z kamerką sportową - Kubek125 - 19-01-2013 21:22:22

Siema.
W czwartek kupiłem sobie kamerkę sportową GoClever DVR Sport. No i jak przyszła od razu podłączyłem do ładowania i jak każdy chyba wie trzeba na początku zawsze baterie zformatować. No to naładowałem do pełna rozładowałem i jeszcze raz naładowałem. No i dzisiaj chciałem przetestować tę kamerkę i używałem ją jakieś 15-20 min i sie rozładowała, w domu jeszcze raz ją naładowałem do pełna i znowu po jakiś 15 minutach sie rozładowała a producent na opakowaniu napisał że powinna trzymać powyżej 1 godziny. I moje pytania brzmią: 1. Czemu ta bateria(niestety jest wbudowana) tak krótko trzyma? 2. Czy przyjmą mi na gwarancje jeśli powiem że, bateria trzyma krócej niż powinna.


RE: Problem z kamerką sportową - gryf114 - 19-01-2013 21:30:29

Jeśli ma gwarancje to nie powinno być problemu ze zwrotem.


RE: Problem z kamerką sportową - gabriel0 - 19-01-2013 21:36:51

No to wal tam gdzie ją kupiłeś i niech ci wymienią. Albo dadzą nową.
A i jeszcze pytanie. Drogi taki sprzęt??


RE: Problem z kamerką sportową - Kubek125 - 19-01-2013 21:56:03

200zł+ przesyłka.


RE: Problem z kamerką sportową - mateusz5625 - 19-01-2013 22:08:58

Jeśli to jest bateria litowo-jonowa to nie powinno jej sie rozładowywać do końca ponieważ traci swój optymalny czas pracy podobnie jak akumlator w samochodzie trzeba starać sie utrzymywać ciągle wysoki poziom baterii, inaczej sprawa wygląda z bateriami starczymi (zapomniałem nazwy) one były wsadzane do telefonów starszych i wszystkich urządzeń ale od kilku lat w europie jest zakaz ich stosowania, działały one tak że jak nie były rozładowywane do końca to na dnie tworzył sie kwas który zmniejszał ich żywotność i czas pracy. To tyle jeżeli chodzi o baterieTongue Jedno czy dwa ładowania nie robią nic bateri coś masz nie tak, daj ją na gwarancjeBig Grin