Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
skuter na środku Pyskowic - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: skuter na środku Pyskowic (/showthread.php?tid=10217)

Strony: 1 2


skuter na środku Pyskowic - dragon - 30-12-2012 22:58:24

chwila grozy szczęśliwe zakończenie , jadę sobie od znajomych ze starego miasta na nowe osiedla , podjeżdżam na skrzyżowanie i z daleka co widzę ? ... , na boku leży na chodniku skuter koło niego kaski i ... CZŁOWIEK !! , zwolniłem pierwsza myśl wypadek? - nieee - pijany?.... z tą myślą podjeżdzam bliżej oczywiście odrazu włączyło się światełko pod kopółką - stó jesteś ratownikiem drogowym - ( a zawsze w plecaku wożę sprzęt do reanimacji ) więc gwałtownie STOP !! ku mojemu zdziwieniu gość sie podnosi ... młody chłopak więc ryczę co się stało odpowiedź pada natychmiast zepsół sie wydech więc oceniam że trzeźwy , zjeżdzam na chodnik i pytam czy nie pomóc - oczywiście !! chwila moment usterka zlokalizowana - narzędzia pod ręką więc sekund 5 i mopel na nogach- kołach i na chodzie , podziękowania od kolegi za pomoc , z mojej strony adres forum i zaproszenie na forum kolegi z Dzierżna , i w drogę .... uf dobrze że to tylko usterka !! , przyjeżdżam pod blok a co ja widzę ? sąsiadka na parkingu przy nowiuśkim ... nazwy jeszcze nie znam ale maszyna zajjjjjebista ... 80 na blacie silnik jak z charta , oczywiście motorower ALE JAKI ?.... niestety zdjęcie robione już po ciemku ..., będe miał okazję wypróbować


RE: kibel na środku Pyskowic - Romecio - 30-12-2012 23:01:47

Kingway Big Grin


RE: kibel na środku Pyskowic - dragon - 30-12-2012 23:09:56

jakiś taki nie zastanawiałem sie nad marką z resztą to jest chyba wyuczone w ratownictwie że jak widze zdarzenie to ważni są ludzie i ocena sytuacji a nie model marka auta motocykla ..., ps czemu w tytule pisze skuter a jak temat sie pojawia na forum pisze kibel? Smile


RE: kibel na środku Pyskowic - Latos - 30-12-2012 23:14:59

Kingway king ogólnie znany jako kingway chopper Smile


RE: kibel na środku Pyskowic - Tomasso94 - 30-12-2012 23:20:01

Silnik jak z charta? :F Dobra, okej, cylinder jest, kopniak jest best

Nie jest to nic innego jak chiński roweropodobny sedes upodabniający się do pojazdu zwanego motocyklem chopperem. Jego konstruktorzy mianowali go motorowerem żeby nie narobić sobie wiochy Big Grin


RE: kibel na środku Pyskowic - Simon - 30-12-2012 23:22:29

(30-12-2012 23:20:01)Tomasso94 napisał(a):  Silnik jak z charta? :F Dobra, okej, cylinder jest, kopniak jest best

Nie jest to nic innego jak chiński roweropodobny sedes upodabniający się do pojazdu zwanego motocyklem chopperem. Jego konstruktorzy mianowali go motorowerem żeby nie narobić sobie wiochy Big Grin

Dobrze gada, polać mu!


RE: kibel na środku Pyskowic - dragon - 30-12-2012 23:26:55

z wyglądu jak na zdjęciu wypisz wymaluj mini harley , kopniak jest - 3 biegi - żaden elektronik ! , na silniku jakieś polskie napisy ale bez latarki to se moge... jutro będe wiedział wszystko i sie karne hehe , piękne cacko , na teraz wiem tyle że nie żaden chińczyk japoniec czy inny obcy - POLAK!! ,
jak wspomniałem cylinder jest kopniak jest , i nota bene - 49 ccm więc motorower wypisz wymaluj a poza tym tak zarejestrowany właśnie ojciec sąsiadki jechał na nim na nocke , Kur.... ale to ma kopyto ! a pali od kopa i jak pięknie chodzi
mam nadzieje że kolega z DZIERŻNA sie odezwie na forum


RE: kibel na środku Pyskowic - Tomasso94 - 30-12-2012 23:32:04



Polskie są tam dwie rzeczy. Tablica rejestracyjna i powietrze w dętkach.

Aha, zapomniałem, zdarzają się również takie z naklejką ŁOŚ. Brzmi polsko, ale nawet te naklejki przeliczają na wagę ryżu.


RE: kibel na środku Pyskowic - dragon - 30-12-2012 23:35:31

kuźwa wiem co widziałem , więc jak ktoś nie wierzy zapraszam do mnie .... - polska produkcja , wam to nic nigdy nie pasi wielcy znawcy....


RE: kibel na środku Pyskowic - Tomasso94 - 30-12-2012 23:37:53

To więcej fotek poproszę Smile A jak jesteś dobrze dogadany z właścicielem to numer vin załatw :F


RE: kibel na środku Pyskowic - dragon - 30-12-2012 23:41:45

Vin???? ???????? z właścicielem to sie akurat znamy od lattttt!


RE: kibel na środku Pyskowic - lada97 - 30-12-2012 23:45:06

I jeszcze polak skręcał śruby i nic więcej polskiego. Big Grin


RE: skuter na środku Pyskowic - Norbi96 - 30-12-2012 23:45:20

Strasznie się zmęczyłem, czytając Twój post. Wszystko oddzielone przecinkami, wykrzyknikami, od początku do końca poleciane jak szło...polonistą nie jestem, ale lepiej by się czytało jakby lepiej było napisane Wink


RE: kibel na środku Pyskowic - dragon - 30-12-2012 23:48:24

aaaaaaa wiecie co ..... szkoda sie odzywać , cheh rozpiernicza mnie ta wasza ignorancja i tu wcale nie mam na myśli nabytku sąsiadki...
temat do zamknięcia


RE: kibel na środku Pyskowic - Norbi96 - 30-12-2012 23:49:58

(30-12-2012 23:48:24)dragon napisał(a):  cheh

loo

Ten "kinkłej", że niby nasz ? Rodowy ? loo rozjebany