Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[S/Z] Rower - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [S/Z] Rower (/showthread.php?tid=10206)



[S/Z] Rower - Artur - 30-12-2012 21:00:39

Sprzedam za kwotę 300 zł (można się targować) lub zamienię za jakiś stary rower.
Kupiony jakieś 8 lat temu w Tesco, można powiedzieć, że była to "górna półka" wśród wystawionych tam rowerów - kosztował coś ponad 500 zł! Cool Nie wiem o nim za wiele oprócz tego, że przerzutki ma "Shimano". Wink
Mimo swojego wieku (aczkolwiek w porównaniu do naszych maszynek to on młodziutki jest) trzyma się bardzo dobrze! Nigdy nie wymagał jakiejkolwiek naprawy, zawsze o niego dbałem (w końcu mój jedyny rower to był). Ani razu nie zawiódł! Nigdy nim w nic nie wjechałem (ani w pieszego, ani w drzewo, ani w samochód...), nigdy się na nim nie wywróciłem. Praktycznie wciąż wygląda tak, jak w chwili zakupu! Jak to mówią sprzedawcy, pierwszy właściciel od nowości. Niczego mu nie brakuje, jest nawet wyposażenie dodatkowe, jak to kiedyś mówili - "za dopłatą": licznik oraz lampki (przednia biała i tylna czerwona). Przerzutek ma dużo, z przodu trzy, z tyłu chyba z siedem. Nigdy nie puszczałem bąków w siodełko, nigdy niczego nie odkręcałem, stoi tak jak fabryka wypuściła. Lakier w bardzo dobrym stanie, naklejki również! Kupującemu gratisowo dorzucam życzenia szerokiej drogi. Do odbioru w Poznaniu, poważny kontakt przez prywatne wiadomości, Gadu-Gadu (12427308) lub tel.: 790-323-764 (w dni robocze najlepiej po godz. 16).Opony praktycznie nie zużyte. Dokładniejsze zdjęcia mogę podesłać zainteresowanym.