Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
papiery z komara do motorynki - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: papiery z komara do motorynki (/showthread.php?tid=10176)

Strony: 1 2


RE: papiery z komara do motorynki - dawcio650e - 01-01-2013 17:19:35

Zieloną tablicę to można zrobić kawałek blachy docinasz pod wymiar malujesz na zielono tak jak oryginalne tablice.Potem białbą farbą robisz cyfry/literki jak to trzeba samemu pomysleć można pędzlem,jakiś szablon z papieru sobie zrobić .Ja miałem taką rejkę w simsonie i przy przejestrowaniu na białe blachy Pani w wk problemów nie robiła .Lepiej sprzedaj te papiery na alegro minium 150zł dostaniesz jak nie był komar wyrejestrowany .

Lepiej się nie baw w taką rzeźbę nie warto .Ja często jeżdzę do szkoły na miasto itd. komarkiem bez papierów chyba gdzieś od 2 lat .Zatrzymany byłem dwa razy i nigdy problemów nie było jedynie musiałem pchac do domu (tylko musisz mieć piździk w dobrym stanie i w pełni sprawny światła hamulce itd. bo raz mi sprawdzali ).Problemy mogą być dopiero jak spowodujesz jakiś wypadek albo jakby się okazało ,że pojazd jest kradziony .


RE: papiery z komara do motorynki - romecik1998 - 05-01-2013 00:27:55

(01-01-2013 17:19:35)dawcio650e napisał(a):  Zieloną tablicę to można zrobić kawałek blachy docinasz pod wymiar malujesz na zielono tak jak oryginalne tablice.Potem białbą farbą robisz cyfry/literki jak to trzeba samemu pomysleć można pędzlem,jakiś szablon z papieru sobie zrobić .Ja miałem taką rejkę w simsonie i przy przejestrowaniu na białe blachy Pani w wk problemów nie robiła .Lepiej sprzedaj te papiery na alegro minium 150zł dostaniesz jak nie był komar wyrejestrowany .

Lepiej się nie baw w taką rzeźbę nie warto .Ja często jeżdzę do szkoły na miasto itd. komarkiem bez papierów chyba gdzieś od 2 lat .Zatrzymany byłem dwa razy i nigdy problemów nie było jedynie musiałem pchac do domu (tylko musisz mieć piździk w dobrym stanie i w pełni sprawny światła hamulce itd. bo raz mi sprawdzali ).Problemy mogą być dopiero jak spowodujesz jakiś wypadek albo jakby się okazało ,że pojazd jest kradziony .

No a jak będzie policjant jakaś k**wa to wlepi ci mandacik lekkim ciulem z 600 zł. To wtdey mija się z celem bo czasami komarek nie jest tyle wart.Smile


RE: papiery z komara do motorynki - Vesus - 06-03-2019 00:48:27

Kupę czasu minęło i mam podobną sytuację:
Mam dokument który się nazywa potwierdzenie zgłoszenia do rejestru, wpisany jest tam motorower romet. Papiery są od komara mojego taty i czy jeżeli chciałbym zarejestrować przy pomocy tego motorynkę, to pani w WK nie zobaczy że to nie ten pojazd (czy nie mają jakiś dokumentów od tego), oczywiście dołożę wszelkich starań żeby numer na ramie motorynki zgadzał się z tym w dokumencie.
A druga sprawa że w tym potwierdzeniu są wpisane numer ramy i silnika w jednym miejscu po ukośniku - rozumiem że ten pierwszy to numer ramy?
Dziękuję za wszelką pomoc


RE: papiery z komara do motorynki - Tomasz-pr110 - 06-03-2019 13:22:34

Jeśli masz to potwierdzenie zgłoszenia do rejestru to bdb bo jak pojedziesz na przegląd to diagnosta wpisze Ci co tam chcesz. Gdyby był nowszy dowód rejestracyjny to byłby problem (ale też do rozwiązania).


RE: papiery z komara do motorynki - Vesus - 06-03-2019 17:11:57

Dzięki, uspokoiłeś mnie Smile