Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zloty i wycieczki forumowiczów (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: Śląskie (/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Wątek: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) (/showthread.php?tid=8195)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - CHARCIARZ - 07-04-2013 15:09:27

A takie pyt. czy będzie też w nast. roku???


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - wili48 - 25-04-2013 17:12:10

Halo, halo odświeżamy temat? Feiro i reszta to jak robimy z tym zlotem? Jak myślę, że najlepiej będzie w maju ALBO koniec czerwca na otwarcie wakacji;] Co do planów zlotu, moim zdaniem zrobić jakąś "pętlę Kaletańską" Kalecką jechać do centrum Kalet , przez Jędrysek na Kuczów, Miotek, Zielona (tam się zatrzymać dać odpocząć motorkom) i następnie kierujemy się w stronę Sośnicy na starą Kalecką.

To jest tylko mój plan nie wiem jak reszta.


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Kanilox - 01-05-2013 19:50:10

Coś mi się zdaje że jest potrzebny nowy organizator bo Feiro chyba olał sprawę.


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Małolat - 01-05-2013 21:19:23

Możemy ten zlot zrobić tak jakoś w Maju - Czerwcu , jestem za..Smile


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - wili48 - 02-05-2013 01:21:38

Mój komar jest już gotowy, więc na sezon jestem w pełni gotów. Co do Feiro spytam się niego jak wygląda sprawa, w razie czego jak mogę pozostać nowym organizatorem, pochodzę z tej samej okolicy i znam ją bardzo dobrze.

Co do terminu to jeszcze ustalimy tu na forum. Ja myślę tak jak mówiłem na rozpoczęcie wakacji czyli:
wakacje rozpoczynają się 28 czerwca(jeszcze 57 dni) no i zlot zrobić zaraz w sobotę 29 czerwca. Oczywiście w grę wchodzi również pogoda. Będzie ulewa, burza zlot odwołujemy na następny dzień.

Plan zlotu uzgodnimy również tutaj razem.

Zlot jak na razie robimy "między nami" czyli my z forum i ewentualnie poinformować o tym swoich znajomych.
Zobaczymy jak wyjdzie pierwszy zlot, jeżeli się już odbędzie.

Na czym przyjechać na zlot? Hmmm myślę, że głównie zabytkowe motorowery, motocykle ;-) Romety,Simsony itd. No ale jeżeli znajdzie się jakiś kibel, nie ma problemu;-) Czym więcej ludzi tym lepiej.

MÓJ KONTAKT:
GG: 9861845


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - rafaello6042 - 02-05-2013 01:31:29

Ja z Kaniloxem możemy wpaść bez problemu do Tarnowskich Gór, bo widze, że większość osób z tego tematu co pisze jest właśnie stamtąd Wink


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - wili48 - 02-05-2013 12:40:51

Tarnowskie Góry? Hmmm myślałem o Kaletach, a dokładnie o Kaleckiej. No, ale w TG też może być ale gdzie? Są tam jakiejś miejsca w których są przeważnie zloty?


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - dragon - 02-05-2013 12:55:34

koniec maja lub początek czerwca - coście sie tak na te TG uparli ?
może tam gdzie zawsze - Gliwice! coroczny zjazd


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - wili48 - 02-05-2013 15:20:07

Akurat tutaj myślimy okolice TG, a co do Gliwic mam tam ok 45 km Big Grin Boję się, że nie dojadę


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Kanilox - 02-05-2013 19:05:00

Kalety są za daleko od wszystkich
z Gliwic 45 km a z Zabrza 40 km z Pyskowic 33 km z Rybnika 75 km

Więc ogólnie zdaje mi się że to nie najlepszy pomysł, trzeba poszukać miejsca do którego wszyscy będą mieli podobnie


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - wili48 - 03-05-2013 10:52:53

To ja już nie wiem ;P Ja tak dobrze się nie znam gdzie wszędzie by było po równo, ale tak się chyba nie da a zwłaszcza z Rybnika bo jeszcze Gliwice Zabrze TG to się jaaaakoś da.
Hmmmm ciekawy pomysł, teraz tak przeglądam i najlepiej według mnie byłby zlot w TG, wg mapy Google z Zabrza jest 15 km no a z Gliwic trochę wiecej ja zresztą też mam tak samo 15 km. Spójrzcie na załącznik.


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - patrykkol997 - 03-05-2013 11:19:04

Ja sie do TG nie wybiore, bo nie jestem pewny za swój sprzęt(najdłuższa trasa jaką testowałem to 20km). Jak zlot będzie do 40km od Rybnika to jade.


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - dragon - 04-05-2013 00:39:55

w takim razie na Gliwice czy Zabrze to ok przyjade ale na skuterze a jak TG to sory panowie - panie ....., jak już tak ma być to czemu sie nie wybrać i nie zrobić zlotu od razu na stadionie śląskim ? dojade bez problemu owszem dojazd kijowy ruch jak diabli ale czzemu nie? ....... a tak poważnie - ;Gliwice ...Zabrze albo sorki....ostatnia propozycja ; Europa Centralna Gliwice Sośnica z każdej strony blisko tylko dojazd ehhhhh


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - wili48 - 04-05-2013 00:53:16

Co do Europy Centralniej, to u mnie kompletnie nie ma szans 50km, ja się pisze MAX. Zabrze, Gliwice.
Przy okazji zahaczę o Ciebie Mirek bo będę jechał przez Pyskowice to potem możemy jechać razem i wskażesz mi drogę. Bo do mnie Gliwice, Zabrze to obłęd. Pogubię się i tyle.


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Małolat - 04-05-2013 10:33:07

Ja Mieszkam na Zielonym , to jest bodajże 5 km od Kalet ( Ta sama gmina itp ) . Na Kalety nie problem , na Tarnowskie też nie za duży , ale na Zabrze to za pewny nie jestem , bo Simka jeszcze na takich trasach nie testowałem ;D