Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zloty i wycieczki forumowiczów (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: Śląskie (/forumdisplay.php?fid=119)
+---- Wątek: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) (/showthread.php?tid=8195)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - jakubkasjaniuk - 10-11-2012 22:04:05

heh. ostatnio sie znaczy 1 raz jak nim jezdziłem to wiesz uczylem sie dopiero. jezdzilem jezdzilam przejechalem 5 km. nagle dups Big Grin. romecik stanol i nie chcial juz dalej jechac Sad 40 min go pchalem do domu. teraz dalem do mechanika (taki stary dziadek pracuje w firmie mojego chrzestnego) i naprawil mi go. okazalo sie ze to tylko cewka zaplonowa ;D, ale tata mi nie pozwolil przy nim grzebac bo "popsuje". nastepnym razem chce sie wybrac na miecha do pracy do tego mechanika zeby mnie nauczyl troche o tych maszynach Smile. Jezeli romecik nie bdzie sie sprzeciwal to z checia przyjade i sie z wami wszystkimi zobacze Smile). a tak z ciekawosci jak sie jezdzi poniaczem Big Grin?


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Feiro - 10-11-2012 22:31:23

Jak się jeździ? Przyjedź na wiosnę to się przekonasz Wink Pojawię się Ogim, brat Motorynką, tak że można będzie i pomacać i poujeżdżać Big Grin


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - jakubkasjaniuk - 11-11-2012 00:23:21

Smile
to ja tez udostępnie swojego ogarka Smile FULL ORGINAL xD no oprucz cewki zaplonowej Tongue


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - dragon - 11-11-2012 17:24:04

jesli nic nie stanie na przeszkodzie będę swoim ogim 205,- FERIO ok jak uważasz - to była tylko propozycjaSmile


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - fanfso - 13-11-2012 19:13:15

spoko powiem nocnemufullowi i się znajdziemy w Babienicy tam gdzie ty Feiro mieszkasz i razem pojedziemy do tych co się z nami umawiali itp .


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - Feiro - 13-11-2012 19:19:48

fanfso bezproblemowo Wink


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - fanfso - 13-11-2012 19:43:36

ja też problemu nie widzę Smile


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - pawel84_5 - 24-11-2012 10:08:20

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - stasiu006 - 01-12-2012 02:47:20

Lipnie jest z jednym, nocką. Niektórym nie opłaca się jechać x km po to aby pogadać i popatrzeć na maszyny.

Jestem zmuszony o proszenie jakiegoś użytkownika o udostępnienie "placu" na ew. namiot. Do tego jakis grill, oczywiście piwko, czy coś innego. Jest to całkiem inna alternatywa, i oczywiście miłe doświadczenie.


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - pawel84_5 - 01-12-2012 09:32:11

Adi a ty jedziesz


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - dragon - 02-12-2012 15:06:51

jest opcja - tam gdzie w tym roku swój krajowy zlot mieli motocykliści z całej polski - Pławniowice rybaczówka , pole namiotowe ,kemping , ognisko gril czy co kto woli - woda las do sklepu nie daleko , wielki parking


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - dragon - 13-12-2012 10:33:44

Adi ty sie nie martw bo my na zlot mamy już wszystko teraz przygotowane dla nas , a już teraz mogę zdradzić że zlot będzie rozdmuchany w mediach na razie nic wiecej nie zdradzę i tak w sumie przygotujcie sie na prawie cały dzień atrakcji ... będzie też Pyskowicki klub moto '' sąsiedzi '' no chyba że nie chcecie - stwierdziłem że na 2 godziny nie opłaca sie jechać jak robić impre to na całego !!
ps od marca będą reklamy w ccm


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - PatrolCaS - 29-12-2012 14:35:29

Jeśli zlot będzie w Pławniowicach to przywiozę tam Rometa na przyczepce i tam dopiero będę jeździć bo jeszcze nie mam karty motorowerowej,ale jeśli w Koszęcinie,kaletach lub okolicach tych miejscowości to przyjade bo do koszęcina mam 8 km i do kalet z koszęcina tak samo jak z mojego domu do koszęcina jest droga lasem.ale gdzie by to niebyło raczej przyjadę.


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - dragon - 29-12-2012 17:30:53

jak o Koszęcin chodzi to najlepiej parking przy kościółku


RE: Wiosenne spotkanie Tarnowskie góry(lub okolice) - PatrolCaS - 29-12-2012 17:40:16

Koszęcin a dokładnie kościół to dobre miejsce bo można by było poświęcić nasze maszyny xD Tongue Smile Big Grin,
a poza tym można by się spotkać przy kościółku w Koszęcinie a potem najwyżej objechać trochę ten teren np. z Koszęcina przez Kalety i tak dalej.Ale jeśli chodzi o dwudniowy zlot to Pławniowice bo przejazdem widziałem te ośrodek bo mój tata blisko pracuje i akurat można by buło coś tam z organizować. np.. grill itp.