Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Mamut i Dingo - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Mamut i Dingo (/showthread.php?tid=5325)

Strony: 1 2 3


RE: Mamut i Dingo - Semmao - 10-12-2012 17:20:11

(10-12-2012 15:51:31)Kubalessini napisał(a):  Nie chcę przekopiowywać artykułu, ponieważ dążę by był w jednym miejscu.

Bez sensu, w takim razie reklamujesz inne forum o tej samej tematyce, nie wiem po co w takim razie nam to mówisz... :/ chcesz, ale nie chcesz, zdecyduj się - czy się dzielisz czy nie.


RE: Mamut i Dingo - Kubalessini - 10-12-2012 17:55:05

Nic, zauważyłem że zdjęcia z mojego profilu tu występują, i napisałem że posiadam również informacje na ten temat. Chciałem się nimi podzielić, ale w ograniczonym stopniu.
Jeżeli piszesz artykuł, na swojej stronie, to dążysz do tego, by to było tylko tam. Cóż, ja kończę ten temat ze swojej strony.


RE: Mamut i Dingo - Semmao - 10-12-2012 18:27:09

(10-12-2012 17:55:05)Kubalessini napisał(a):  Chciałem się nimi podzielić, ale w ograniczonym stopniu.

Niezłe farmazony żeś wymyślił. W ograniczonym stopniu to już się pochwaliłeś, że coś masz, ale nie dasz. Jak dla mnie to wygląda mniej więcej tak: Ja napisałem wiersz o Rometach na drzwiach mojej toalety, chciałem się z Wami podzielić, ale w ograniczonym stopniu, więc jak ktoś nie przyjdzie do mnie zrobić kupki to nie przeczyta...

Skończ waść i wstydu oszczędź. Jak coś piszesz, to spotykać ma się to z szeroką publiką, chyba że to lista zakupów to może publikę mało interesować. Dlatego wspomniałem o prawie cytatu, które tu wykorzystujemy i które działa właśnie na korzyść autora tekstu, ale widać i tego zrozumieć nie potrafisz.


RE: Mamut i Dingo - Kubalessini - 10-12-2012 22:30:40

Cóż, każdy ma swoje priorytety. Mógłbym cytować ten artykuł na wszystkich znanych mi forach, lecz to mijało by się z celem, dla którego go pisałem. Nie zależy mi na jego linkowaniu, bo pewnie to miałeś na myśli pisząc o korzyści. Mógłbym np. żądać usunięcia zdjęć, by osiągnąć korzyść, ale mnie to nie obchodzi.
Zdjęcia macie w pierwszym poście, jak ktoś pisał wcześniej, wystarczy klikać następne, aby obejrzeć resztę.
Co do informacji,jest ich trochę w necie, część pisanych przez samego konstruktora. Wystarczy wpisać w google temat tego wątku.
Semmao, jeśli masz jakieś wątpliwości, co do moich intencji, proponuję byś napisał to na PW, bo nie ma co tutaj syfić. Ale mam nadzieję że wszystko jest jasne Big Grin Pozdrawiam Jakub.