Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zabawy na lekcjach - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Zabawy na lekcjach (/showthread.php?tid=7911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zabawy na lekcjach - Winiar 93 - 29-09-2012 23:34:08

ja często śpię lub gram na tel


RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012 23:56:56

(29-09-2012 22:17:03)Tomasso94 napisał(a):  
(29-09-2012 21:46:08)barcelxxl napisał(a):  1. Robienie kebaba* ze wszystkiego co się da np. piórniki, plecaki itd.

*kebab czyli przewrócenie na drugą stronę piórnika albo bluzy.

U nas zwie się to Transformers. Nauczyciele powoli się przyzwyczajają że jak ktoś wstaje do tablicy to pakuje się i zabiera plecak best

U nas nauczyciele przestali już na to zwracać uwagę. Nawet do kibla w trakcie lekcji idzie się z plecakiem Big Grin


RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012 00:05:35

No to nudno u mnie!
Jedynie w podstawówce rzucaliśmy mlekiem (tak, rozdawali darmowe mleko - tyle, że raz było pitne i pyszniutkie, a raz chciało się rzygać na samą myśl o nim) w drzwi do kucharek, co w piwnicy siedziały Wink Ale to na przerwach... na lekcjach to co najwyżej ktoś tam ławkę rozwalił, ktoś się poawanturował a ktoś wyrzucił gąbkę przez okno...
W gimnazjum jeszcze nudniej - co najwyżej ktoś się z nauczycielem wykłócał (głownie ja ;D), ktoś zegar rozwalił, ktoś wpisał komuś uwagę w zeszyt (z tego raz nawet awantura wyszła, prawie że z dyrektorem Wink).
W liceum jeszcze mniej ciekawostek, ale się klasa dopiero "rozkręca" - a ja pechowy, już się z jednym nauczycielem pożarłem, że aż do rodziców dzwonił ;D
A nuda na lekcjach... a to się porozmawia z sąsiadem/sąsiadką, a to porysuje w zeszycie... jak to w każdej szkole Wink

A plecakiem to w gimnazjum nikt się nie rozstawał, ale na przerwach - bo akcje zorganizowane były - jeden kogoś wyciągał na drugi koniec szkoły "bo wychowawca prosi", a drugi okradał i chował torbę Wink


RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 30-09-2012 00:32:20

no myślmy w liceum z kumplami rysowali w zeszytach rakiety (k*)


RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 30-09-2012 08:56:23

"Poszłeś do tablicy... bardzo by było szkoda, gdyby ktoś ci narysował długopisem w podręczniku WIELKIEGO KUTASA ! best

A u nas kebab, żółw i transformers nazywa się pilot Big Grin


RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 30-09-2012 10:56:27

u mnie w klasie to teraz kazdy rysuje koledze karnego ku*asa jak kolega pójdzie do tablicy,narysował raz koledze karnego ku*asa na 1 stronie w zeszycie i kolega nie zauwazył tego wiec nic z tym nie zrobił ale pani poprosiła jego z zeszytem do odp na nasteonej lekcji i zauwazyłe tego ku*asa wiec było trochu darcia ale i tak wszyscy smiali z kolegi.


RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012 11:16:53

Ja za to pamiętam małą awanturkę przed pokojem nauczycielskim Wink

Pewien uczeń zapukał do pokoju, otworzyła mu polonistka. Zapytała:
- A kto cię nauczył tak ładnie rysować?
Uczeń zdziwiony, zaniemówił. To polonistka wyciągnęła z torebki sprawdzian, na którego odwrocie był narysowany ogromny członek. Wykrzyknęła prawie że:
- A to, to co to jest? Ciekawe czy rodzice znają twój niebywały talent artystyczny!

Się pół szkoły naśmiewało i zastanawiało, czy to on narysował czy ktoś zmyślnie mu kawał zrobił Wink


RE: Zabawy na lekcjach - S r Ł o A m W e E t K - 01-01-2013 21:10:49

ja z kolegą na lekcjach robimy bazuki z długopisów i strzelamy starymi żarówkami z lampek choinkowych


RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-01-2013 21:33:27

A u nas w podstawówce w 6 kl kolega się zapytał nauczycielki angola czy ma konia Big Grin Ona odpowiedziała że nie mieszka na wsi i nie ma zwierząt. A kolega powiedział "Nie o to chodziło mi chodziło". Big Grin

Albo kolega na polaku w 6 kl tańczył striptiz Big Grin
PS: W czerwcu tego roku pod koniec 6 klasy kolega znalazł na chodniku śmierdzący stary krawat. Podrzucili go nauczycielce angielskiego. I potem wszyscy się zmówiliśmy i pytaliśmy czy pani ma kochanka Big Grin


RE: Zabawy na lekcjach - S r Ł o A m W e E t K - 01-01-2013 21:37:37

albo u nas jak nauczyciele nie patrzą to z kolegami strzelamy do siebie na nibyBig Grin


RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-01-2013 21:56:56

U nas w sali od historii mamy tak że pierwsza ławka jest przysunięta do biurka nauczyciela. Kumpel zrobił takie coś że wszedł pod ławkę w czasie tego kiedy nauczyciel coś pisał na tablicy. Kiedy nauczyciel się odwrócił, to tak się wkurzył że nie ma ucznia że prawie dostał padaczki. My nic mu nie powiedzieliśmy że kolega jest pod ławką. Poszedł szukać go po całej szkole i dzięki temu nie było sprawdzianu :F


RE: Zabawy na lekcjach - Pitu - 01-01-2013 22:28:34

U mnie sa przewaznie Kebaby lub tak nazywane Transformersy ale rzucania piornikami czy samolotami tez nie zabraknie Big Grin

Ja przewaznie Romety rysuje na Lekcjach a inni sluchaja muzyki Tongue


RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 01-01-2013 22:28:58

W czerwcu tamtego roku młodsza klasa mając W-F nie trafiła w meczu bramki tylko do naszej klasy wpadła piłka. Kolega tak dostał w "Ryj' że ja niemoge.


RE: Zabawy na lekcjach - Wissner - 01-01-2013 22:36:03

Hmmm :F
1.Kebaby, Transformersy, Żółwie itp :F
2.Miliony członków :F
3.Kartonowe członki przyklejane do pleców kolegów
4.Napi*rdalanie sie listwami z ławek takimi ochronnymi na ranty :F
5.Rzucanie śniegiem :F
6.Jeszcze raz kebaby. :F
7.Wkur*ianie innych kumpli ( i wzajemnie ):F
8.Jedzenie :F
9.Spanie :F
10.Wkurzanie nauczyciela :F
11.Wyzywanie kumpli :F
12.Wkładanie kumplom rózne rzeczy do kapturów :F
13.Wyciąganie sznurków z kapturów z bluz :F
14.Robienie listy osób które składają się na paczkę fajek :F
15.Skręcanie złamanych fajek :F
16.KRADNIĘCIE ZESZYTU UWAG :F ( ooo była nagana za to :F ) :F
17.Kradnięcie i chowanie plecaków, piórników, kurtek, bluz i wszystkiego co sie da :F
Nie dziwcie się że wszędzie są " kumple " bo jestem w technikum a dokładniej na profilu mechatronicznym no i w całym technikum jest 500 chłopa i UWAGA jedna baba ale taka 200kg, 170 wzrostu i tyle samo szerokości :F :F :F


RE: Zabawy na lekcjach - skuter007 - 02-01-2013 00:05:55

To my prócz kebabów mamy taką zabawę. Bierzemy dwa plecaki z jednego wyciągamy książki i ładujemy do drugiego. A później plecak z dwoma zestawami książek ładujemy do pustego plecaka. A o byłbym zapomniał, oba plecaki są obrócone na lewą stronęWink No i oczywiście życzymy smacznej sajgonkiBig Grin