Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? (/showthread.php?tid=5076)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Simon - 31-05-2012 18:55:46

Kolega tak miał zablokował od nich e maile, nic nie zapłacił ma ich w dupie koniec.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 18:55:56

Piotrek , a w jakich odstepach czasu przychodziły ci mejle z groźbami zapłaty ??
No i chce wysłac im rezygnacjie pisemną bo można zrezygnować z ich usług ale jak nie podałem prawdziwych danych np.adresu ale właśnie nie wiem czy dobry czy nie dobry podąłem...;/
no na kopercjie co mam napisać jaki nadawca...?
Bo sam nie wiem jakie dane tam wpisałem...Sad


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Pietrek89 - 31-05-2012 19:02:28

Co 4 -5 dni. Pierd*l nie płać nie bądź głupi. Czytaj co inni piszą.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Błażej - 31-05-2012 19:04:43

minął rok od tej afery a Ty się tym przejmujesz?


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Pietrek89 - 31-05-2012 19:13:12

Mnie to wali, Jacuś16 się z leksza chyba przejmuje.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - nie_mientki - 31-05-2012 19:16:39

Właśnie. Luzujemy szorty, życie jest piękne. W reportażu sami powiedzieli, że wyłudzaczek nie wytoczył ANI JEDNEJ sprawy sądowej czy postępowania windykacyjnego przeciwko KOMUKOLWIEK. Tak długo, jak ludzie będą się bali i im płacili, tak długo pobieraczek będzie istniał.

OLAĆ


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Pietrek89 - 31-05-2012 19:19:09

Jeb*ć tych co za plecami sieją ferment.

OLAĆ POBIERACZKA KASY WYŁUDZACZKA.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Norbi96 - 31-05-2012 19:27:35

Ja miałem tak. Chciałem pobrać mapkę do ls 2011 Big Grin Założyłem konto i chciałem pobrać mapkę okazało się że nie mogę nic pobrać i lipa a konto zostało. Po 2 miesiącach wchodzę na pocztę a tam kilka e-maili typu: Wezwanie do zapłaty, Przed sądowe wezwanie do zapłaty itp. Kwota to była ok. 90-100zł. Po czytałem w necie, wysłałem im jakąś odmowę a oni mi że w ciągu 10 dni można było zrezygnować. Olałem ich groźby i nic nie płaciłem. A i dodam że nie podałem prawdziwych danych tylko było takie coś w imieniu i nazwisku: jbsdbkj knfkjsndf. To było coś w grudniu lub styczniu i od tamtej pory nic od nich nie dostałem.


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - MrF4k - 31-05-2012 19:33:14

Też to miałem zarejestrowałem sie tam itp potem mi przyszedł email za 10 dni zeby zapłącić 94 zł. Troche sie przestraszyłem ale poczytałem troche na temat tego i nie zapłaciłem. Przychodziły mi emaile ze wezwanie do zapłaty ale olewałem to. W koncu mi przyszło ze wchodzą na drogę sądową i w ciągu 3 dni przyjdzie mi wezwanie mija już pół roku do tej pory nie przyszło i nie przyjdzie zwykłe naciągacze i tyle nie przejmuj sieSmile A ja podałem prawdziwe dane


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - ttx2525 - 31-05-2012 20:07:25

Miałem konto dostawałem wiadomości napisałem im fajnego e-maila żeby się odpieprzyli odemnie i nie dostałem już ani jednej wiadomości. Wink


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 21:24:37

Ja napisałem im na mejla że prosze o usunięcie konta a w drugim napisałem to , tylko dane wpisałem xd
Odstąpienie od umowy


Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia xx xx 2010r. z komputera o adresie IP ………………. (jesli nie zna Pani swojego IP na pewno był w mailach od "pobieraczka")

Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy.

Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).


Z poważaniem


Tylko typek taki mówił mi żebym to pocztą poleconym wysłął i mi nic nie zrobią tylko jest mały szkopół bo ja nie dałem danych prawdziwych i na kopercie przeciez nie napisze swoich prawidziwych a te fałszywe to nie pamiętam jakie wpisałem....
a mją moje IMP czy jakos tak mojego kompa bo ja ze swojego kompa zakładałem konto!


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - ttx2525 - 31-05-2012 21:28:40

Widzę, że w portki robisz normalnie... Oni tylko chcą abyś zapłacił próbują tego na wszelkie sposoby ! A ty widzę, że dostaniesz jeszcze troche takich wiadomości to zapłacisz im ? Ignoruj ich i tyle nie namierzą Ci IP* twojego kompa, a jeśli by Ci listy przysyłali na swój adres to odpisz im, że założysz im sprawe o nękanie Big Grin


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - bykuu - 31-05-2012 21:42:20

(31-05-2012 18:55:46)Simon napisał(a):  Kolega tak miał zablokował od nich e maile, nic nie zapłacił ma ich w dupie koniec.

zrobiłem dokładnie tak jak Simon powiedział, bo to o mnie mu chodziło przecież. : d
na początku trochę zesrany byłem jak te e-mail'e przychodziły, próbowałem się z nimi dogadać odpisując im, ale wszystko jak krew w piach.. ale poczytałem trochę na necie o nich, i mówię jak oni sobie ze mnie ch*j, to i ja mam na nich wyjeb*ane, więc zablokowałem odbieranie od nich wiadomości i już tak chyba rok czy tam dwa lata mam spokoju.
przy zakładaniu konta podałem fałszywy adres z tego co pamiętam, więc listu żadnego nie dostałem i żadnej kasy im nie zapłaciłem, bo oni takich 'głupich' właśnie szukają.. : )


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Jacuś16 - 31-05-2012 21:45:08

Nie robie w gacie.... a zapłącić im nie mam naimniejszego zamiaru ;D
tylko chce to polubownie załatwić! ;P
Narazie wysłałem im to co napisałem wcześniej jutro mija termin płacenia ciekawe co odpiszą....


RE: kto miał doczynienia z pobieraczek.pl ?? - Norbi96 - 31-05-2012 21:50:50

Nie pisz z nimi bo to nie ma sensu. Ja odesłałem coś tam, napisali że nie mogę odmówić i już nic nie pisałem.