Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ile powinna być warta teraz wsk? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: ile powinna być warta teraz wsk? (/showthread.php?tid=34070)

Strony: 1 2


RE: ile powinna być warta teraz wsk? - Wojtek3362 - 09-04-2015 21:23:03

W centrum jakoś idzie kupić za grosze, tak jak wszędzie, wystarczy szukać a nie olx przeglądać Smile


RE: ile powinna być warta teraz wsk? - KeiSangi - 09-04-2015 21:27:34

(09-04-2015 21:18:22)komarinho napisał(a):  Bosz nie mieszka przy wschodniej granicy. Skończ z tą teorią. Była aktualna w latach 90'

Dobra dobra. Czy bosz czy nie bosz, on sam mówił że pół Podkarpacia robiło szlify rozwiertakiem. A gdzie jest Podkarpacie? Południowy wschód.


RE: ile powinna być warta teraz wsk? - komarinho - 09-04-2015 21:50:32

Typowo południe. Tez stąd jestem i nie spotkalem jeszcze nikogo poza nim. Z resztą ma swoje patenty to niech ma.. i co przez to ma słynąć ten region z którego pochodzi? Co najmniej jakby jeździł rometem bez silnika z pedałami, ha! jak wszyscy tutaj. Nie takie czasy się dawno skonczyly. Pojedyńcze przypadki w Polsce. Wschód to masz kolego Lubelskie i Podlaskie Smile


Odp: ile powinna być warta teraz wsk? - KeiSangi - 10-04-2015 07:53:42

Dobra ludzie spokojnie, ja nie chcę obrażać wschodu, sam chciałbym tam mieszkać.


RE: ile powinna być warta teraz wsk? - Magister - 10-04-2015 08:14:27

Noo skoro lubelskie jest na wschodzzie to ja cos napisze. Biedy nie dostrzegam, internety wszysczy maja bo swiatlowody porobione. Jak ktos mial jakiegos komara czy wske to sprzedal za flaszke z 10 lat temu kiedy takie ceny byly normalne, potem ktos to pocial na zlom bo nikt nie chcial kupic a na flaszke nie bylo i koniec. teraz jest tego fchuj malo a jak ktos ma cos schowanegobw szopie to nie sprzeda bo bedzie robil/zostawi dla wnucZka/cena z kosmosu