Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? (/showthread.php?tid=3099)

Strony: 1 2


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - Taśma - 21-01-2012 22:12:53

co mu da przeglad jak nie jest na niego zarejestrowany?


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - MrF4k - 21-01-2012 22:38:44

czytaj uważnie napisałeś że przebijać a ja napisałem że nie trzeba bo można iść na przegląd z przysłowiową flaszką cały czas sie temat kreci jak by miał już nowe dokumenty


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - Taśma - 21-01-2012 22:41:09

jakby miał nowe papiery. to jest najmiejszy problem tylko teraz niech sie skupi na przebiciu a nie na przeglądzie bo to pikuś


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - MrF4k - 21-01-2012 22:54:15

mi właśnie chodzi o przegląd bo jak sie nie będą zgadzały to go nie przepuszczą chyba ze przymkną oko
przebić nie jest trudno zaklejasz szpachlą stare a na szpachli nabijasz nowe numeratorem


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - Taśma - 22-01-2012 00:00:04

napewno to nie jest tylko spachla, musi stare zeszlifowac wyrównać szpachlą nabić i pomalowac


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - MrF4k - 22-01-2012 21:21:38

zrobi jak bedzie chcial


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - plastin - 23-01-2012 10:33:08

Koledzy szczerze to szukałem odpowiedzi prawnej jak to załatwić a dostałem wszystkie możliwe kombinację jak ten problem obejść;P
Czytałem na jednym forum że można to załatwić i nawet dużo nie kosztuje ale trwa z pół roku w zależności od przepustowości sądownictwa w danym powiecie lub mieście.
Link do str o podobnym problemie:
http://forumprawne.org/prawo-cywilne/126525-rejestracja-bez-umowy-kupna-sprzedazy.html


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - 1Stunter1 - 23-01-2012 12:48:44

Chłopie poszukaj ktoś z rodziny musi być. Weź pesel datę spisz przed śmiercią i masz zarejestrowany. Tam w urzędzie ładnie się uśmiechniesz i po sprawie Big Grin


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - Tomasso94 - 23-01-2012 12:59:06

Nie wiem czy prowadzenie tej sprawy nie przewyższy kosztów kupna drugiego zarejestrowanego sprzętu na części Smile


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - MrF4k - 23-01-2012 19:48:37

też bym dał sb spokój z sądem i kupił papiery z innego d;


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - plastin - 04-02-2012 01:56:21

Drodzy Koledzy zaczerpnąłem informacji odnośnie rodziny właściciela motoroweru i nikt ni nie podpisze umowy kupna sprzedaży bo się boją że wyjdą z tego jakiej jaja;/
wiec nie długo wystawię tego komara na allegro:)Kto się chce bawić w podpisywanie umowy na franka z pod płota zapraszam na allegro a Ja dogadałem się z kolegą i kupuje komara na nie wielkie pieniądze ale jest sporo przy nim roboty bo romecik przeszedł tzw full lifting i daleko mu do oryginału;/
Plusem jest to że kupuje komara na białych tablicach z kompletem dokumentówSmile
szkoda że tej sprawy nie da się legalnie załatwićSad
Proszę o zamknięcie tematuSmile
PozdrawiamSmile


RE: Są tablice jest dowód nie ma Umowy jak to zarejestrować?? - Tomasso94 - 04-02-2012 15:05:49

przełóż z jednej ramy do drugiej części i po problemie Wink

Zamykam