Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Simson Pomoc - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=194)
+--- Wątek: Simson Pomoc (/showthread.php?tid=11328)

Strony: 1 2


RE: Simson Pomoc - krzychu999 - 11-02-2013 15:48:25

zgadza się z opisem irka jakie ako do odpalania ja w swoim ako nie mam i działa mi wszystko kierunki stop krótkie/długie klakson na kij tam jest niby ako ? jaki pomysł wogóle że potrzebny jest akumulator do odpalania?! aż takie nowoczesne to to nie jest.
(08-02-2013 00:31:42)arasszymaras napisał(a):  Możliwe że jak Enduro to elektronik. Wiem że jak jest 6V to idzie odpalić bez akumulatora, chyba jest tak samo w elektroniku. Akumulator służy tylko do migaczy, postojówek i chyba światła "STOP" więc Simsona odpalisz bez akumulatora. Co do kluczyka, broń boże śrubokrętem, kup kluczyk w sklepie, do każdego Simsona jest taki sam więc na pewno jest w najbliższym sklepie z częściami do Simsonów itp.

a i śrubokrętem też go odpalisz bez problemów ja odpalałem raz patyczkiem od loda


RE: Simson Pomoc - MrSimsonS51 - 27-02-2013 21:33:44

Miałem nie jednego sima z zapłonem bezstykowym i bez akumulatora można odpalić i jeździć .


RE: Simson Pomoc - arasszymaras - 27-02-2013 21:50:39

(11-02-2013 15:48:25)krzychu999 napisał(a):  zgadza się z opisem irka jakie ako do odpalania ja w swoim ako nie mam i działa mi wszystko kierunki stop krótkie/długie klakson na kij tam jest niby ako ? jaki pomysł wogóle że potrzebny jest akumulator do odpalania?! aż takie nowoczesne to to nie jest.
(08-02-2013 00:31:42)arasszymaras napisał(a):  Możliwe że jak Enduro to elektronik. Wiem że jak jest 6V to idzie odpalić bez akumulatora, chyba jest tak samo w elektroniku. Akumulator służy tylko do migaczy, postojówek i chyba światła "STOP" więc Simsona odpalisz bez akumulatora. Co do kluczyka, broń boże śrubokrętem, kup kluczyk w sklepie, do każdego Simsona jest taki sam więc na pewno jest w najbliższym sklepie z częściami do Simsonów itp.

a i śrubokrętem też go odpalisz bez problemów ja odpalałem raz patyczkiem od loda

Po co śrubokrętem jak można iść do sklepu i kupić uniwersalny komplet kluczyków za góra do 5 zł ?